TED Kolejliler-Galatasaray (82-73)

Re:

Nejlet Timur Uzun' Alıntı:
bu haftaki maç yayın programı bilgisi biraz önce ulaştı.

NTV 28.10.2007 Pazar EFES PİLSEN ? TÜRK TELEKOM 14:00

E2 26.10.2007 CUMA BESIKTAS - MERSIN BUYUKSEHIR BLD 20:00
E2 28.10.2007 PAZAR FENERBAHCE - ANTALYA BUYUKSEHIR BLD 17:30
Helal olsun NTV ye:(

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Nejlet Timur Uzun":04f4f]bu haftaki maç yayın programı bilgisi biraz önce ulaştı.

NTV 28.10.2007 Pazar EFES PİLSEN ? TÜRK TELEKOM 14:00

E2 26.10.2007 CUMA BESIKTAS - MERSIN BUYUKSEHIR BLD 20:00
E2 28.10.2007 PAZAR FENERBAHCE - ANTALYA BUYUKSEHIR BLD 17:30
Helal olsun NTV ye:([/quote:04f4f]
üzülmeyin eyüp bey , 2 hafta sonra hep bizim maçları verecekler. 8)

Re: TED Kolejliler-Galatasaray 28.10.07 Pazar 17:00

Biletler pahalı gelmiştir o yüzden salona giremeyince bizim maçı vermiyorlardır :p

Haftada böyle en az 3 maç versinler yeter yahu.Boşverin vermeselerde olur bu hafta maçımızı.Zaten mantıksız olurdu vermeleri.

Konu başlığı biraz "yayıncı kuruluşun bu haftaki maç yayınları hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna yanıt arar haline gelmiş.

Açıklanan bilet fiyatlarıyla takımımız salonda tribün desteğini hakettiği ölçüde alabilir mi, alabilmesi için neler yapılabilir? Şu an için bu soruların yanıtını aramak bence daha doğru olur.

Salon gişelerinde bilet fiyatı muhtemelen 15 YTL olur. Ayrıca maça girişin bedeli 7,5-10 YTL´ye kadar gerileyebilir tabi koşulları içine sindirebilenler için.

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Haftada 3 maç vermeleri iyi bir gelişme diye düşünüyorum. ;)

İnşallah her hafta böyle yaparlar.

NTV ve e2 ..;)
Ama bizde e2 yok maalesef.
NTV'nin NTV'den 2 tane maç yayınlaması gerek her türlü bence.
2 tane e2 de yayınlarsa kimse itiraz etmez :)
O zaman toplam 4 maç eder, daha güzel olur.

Karşıyaka maçı öncesi kayıp yaşamamız gereken bir maç. Çok büyük bir sürpriz olmazsa kazanırız.

biletler ucuz olsaydı daha ii olurdu ama yapcak bişey yok artık snçta iki kere geliyo takımımız buraya telekom maçına zaten bedava bilet bulurum bu maça da bu fiyatı verip gircez napalım...

Beko Basketbol Ligi: 4 Hafta Programı

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nin 4. haftasında Ankara Atatürk Spor Salonu?nda Casa Ted Ankara Kolejliler ile karşılaşacak. Karşılaşmanın başlama saati 17:00.

26 Ekim 2007 Cuma
20:00 Beşiktaş Cola Turka-Mersin BŞB (Beşiktaş Cola Turka Arena)

27 Ekim 2007 Cumartesi
16:00 Alpella-Kepez Bld. (Caferağa Spor Salonu)
17:00 Oyak Renault-Mutlu Akü S.Ü.(Bursa Atatürk)
18:00 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka (Karşıyaka Spor Salonu)

28 Ekim 2007 Pazar
14:00 Efes Pilsen-Türk Telekom (Abdi İpekçi Arena)
16:00 Banvit-TTNET Beykoz (Bandırma Kara Ali Acar)
17:00 Casa Ted Kolejliler-Galatasaray Cafe Crown (Ankara Atatürk)
17:30 Fenerbahçe Ülker-Antalya BŞB (Abdi İpekçi Arena)

Herkes gs'ın liderliğini konuşuyor ama hala yayın yok. Takımı merak ediyoruz ama yayın bulamıyoruz. ŞAmpiyonluk mücadelesinde 4 takım arasında görnmüyoruz herhalde. Bu sene Ayhan ŞAhenki zindan edersek Owens ile beraber pençelersek etkili olacağız. Umarım Avrupa'dan elenir sadece lige konsantre oluruz.

Re:

Cem Baba' Alıntı:
Herkes gs'ın liderliğini konuşuyor ama hala yayın yok. Takımı merak ediyoruz ama yayın bulamıyoruz. ŞAmpiyonluk mücadelesinde 4 takım arasında görnmüyoruz herhalde. Bu sene Ayhan ŞAhenki zindan edersek Owens ile beraber pençelersek etkili olacağız. Umarım Avrupa'dan elenir sadece lige konsantre oluruz.
nie avrupadan elenmemizi istiosun

Mail göndermek fayda getirmez ama eğer maçımız cumartesi olsa yayınlarlardı fakat hiç sanmıyorum! üşenipte Ankara'dan canlı yayın yapmazlar. . . neyse GS-ksk macını seve seve yayınlayacaklar! Neyse alalım bu maçı yolumuza devam edelim. . .

ankaraya dair hiçbirşey bilmiyorum, hiçbir yerini bilmiyorum, biri bana özel'den yada buradan (istanbul) nasıl gidileceğini tarif edebilirmi? kroki vs falan link varsa dahada mutlu olurum tabi, hala maça gitmek için ümidim var.