Tina Charles

eyupyildizz EYÜP YILDIZ
Tina Charles derbide oynayacak arkadaşlar! Perşembe sabahı takımla idmanlara başlıyor. Lisansı vs.. her şeyi hazırmış!

Fowles gelmez,Tina perşembe gelir.VSVS.Biraz fazla esnek davranıyoruz.

Tina bugünün en kritik katkısını verdi bence. Matic'in çok kötü oynadığı ve her oyuna girdiğinde farkın kapandığını düşünürsek daha geleli 24 saat bile olmadan verdiği katkı çok önemliydi. Amerika'dan mı geldi bilmiyorum ama daha bu işin jetlagı falan var, büyük yürek koydu Tina, helal olsun.

fenerbahçenin uzunlarıyla top diye oynadı:D:D boyu az daha uzun olsa matvici potaya sokar:D

Bu ne yahu,tamam iyi filan biliyoruzda kız hakikaten siz benim çapımda değilsiniz dedi,şu avupanın en iyi uzunlarından 2'sine.Boyu biraz daha uzun olsa mesela Fowles kadar,maçlarda oynatılamazdı,fiba miba herneyse izin vermezdi,haksız rekabet oluyor diye.:D

Fowles geldiğinde Türkiye'de Fb ye karşı Alba form çıtasını yükseltmezse Fowles ve Tiina aynı anda kadroda olabilir.
Tina-Fowles-Prince-Taurasi dörtlüsü oynar.

savunma ribaundlarına biraz daha konsantre olsaydı bugün maç çok çok daha rahat geçerdi, çok hücum ribaundu aldı fener ve ekstra sayı çok buldular o şekilde. özellikle matovic. onun dışında muhteşemdi.

Senin sırtı dönük oyununa kurban olurum ben :).
Daha yeni geldi ve bu maç çok uzun süreler aldı. Çok yoruldu. Harkuladeydi.
Big Syl'i aratmadı. Muhteşem 2 uzunumuz var.

Sırtı dönük oyunu çok iyi oynuyor Fowles'ta bu özellik yok. Rakibi faul problemine sokuyor gerçekten çok değerli bir pivot. Mümkünse uzun süre bizde kalsın uzun süreli anlaşma imzalansın