TKBL Final 2.Maç | Galatasaray: 84 - Fenerbahçe: 69

Evet ilk maçta kötü olmamıza rağmen geri dönmeyi başardık kazanma şansını elde ettik ama olmadı.Bu maçta muhtemelen daha az seyirci topluluğu olur ama bu maçı kazanmamız lazım.
Benim şampiyonluk inancım hala tam güveniyorum kızlara..

Bu kadar yaklaşmışken şampiyonluğa bırakmak bize yakışmaz.Bugün çok ekstra işler oldu buna hakemler(!) de dahil.Alacağız bu şampiyonluğu başka yolu yok !

1 tane iş kazası denilicek mağlubiyet aldık diye takımımız bu şampiyonluğu bırakmaz. 2. maçta galip geleceğimiz bana göre kesin ama benim isteğim farklı bir galibiyet alıp onlara "mesajı" verelim. Taraftarlarımızda bu takımı lütfen bırakmasın eğer lig 14. sü rezil bir takımın maçına en az 30 bin civarı kişi gidiyorsa bir zahmet armanın hakkını vermek için mücadele eden bu kızları da yalnız bırakmayalım.

İnşallah 2-3 arkadasla beraber gelicez. Bilet bulabilirim dimi ?

3000 kişi olur maçı da kazanırız. Ayrıca kimse kusura bakmasın ama ben bu maça biletim olduğu halde gelemediğim için ''acaba benim yüzümden dışarda birisi kalır mı'' diye düşünürken o salonun dolmadığını görmek çok koydu bana. Galatasaray taraftarı büyük filan değilmiş , masalmış hepsi bu kadar basit.

Malesef hakılısın kardeşim ama basketbol Galatasaray da hiçbir zaman futbol un önüne geçemez. Bayan takımımızın Avrupa şampiyonu olduğu maçta bile azda olsa boşluk vardı ve kapıda bedava bilet dağıtılıyordu, bugün maçta herşeye rağmen az ama öz bir taraftar kitlesi vardı. Özellikle Pota arkasındaki arkadaşları tebrik ediyorum. "Basketbol izleyicisi takımını nasıl destekler" dersi verdiler.

Ben gelmeyı dusunuyorum.Okul için İstanbuldayım.İş-Okul derken maça gitmeye vaktim olmadı.TV den takıp ederim hep umarım kazanırız. ayağım uğurlu gelir.Zaten sonraki maçları TV den bile izleyemiyecem:/Nöbetlerim tutmadığı için...

Zaferleri sadece inananlar ve pes etmeyenler kazanabilir!

Ben varım!

Malesef hakılısın kardeşim ama basketbol Galatasaray da hiçbir zaman futbol un önüne geçemez. Bayan takımımızın Avrupa şampiyonu olduğu maçta bile azda olsa boşluk vardı ve kapıda bedava bilet dağıtılıyordu, bugün maçta herşeye rağmen az ama öz bir taraftar kitlesi vardı. Özellikle Pota arkasındaki arkadaşları tebrik ediyorum. "Basketbol izleyicisi takımını nasıl destekler" dersi verdiler.

Bazı yorumları dehşetle okuyorum, salonda boşluklar olabilir ama tarihi bir kalabalık vardı, bugün 3 büyük takım arasında basketbola en çok destek olan topluluk Galatasaray taraftarları, ilk defa insanlar bir kadın basketbol maçında 10.000 kişi gördü, bununla gurur duyacağımıza garip yorumlar yapılıyor!

Ayrıca bench arkasında ki tribünler kapasitesinin 2 katıydı, orası öyle tıkış tıkış olmasa o salonda boşluk olurmuydu?

Daha fazla olmalıydık, buna katılırım, ama basketbol önemsenmiyor vs... demek bence lafı güzaf, biz varız basketbolu deli gibi önemsiyoruz ve her geçen gün dahada çoğalıyoruz!

Salona gelen herkesi selamlıyorum, kadın basketbolunun seyirci rekorunu kırdınız bu onur bizim, bununla gurur duyalım, gelmeyenler için ise tek sözüm siz kaybettiniz olsun!

3000 kişi olur maçı da kazanırız. Ayrıca kimse kusura bakmasın ama ben bu maça biletim olduğu halde gelemediğim için ''acaba benim yüzümden dışarda birisi kalır mı'' diye düşünürken o salonun dolmadığını görmek çok koydu bana. Galatasaray taraftarı büyük filan değilmiş , masalmış hepsi bu kadar basit.
Çok yanlış bir cümle, o salona 10.000 kişi gitti, bu ülkede bir kadın basketbol maçına 10.000 kişi gidebilecek başka bir kitle yok, bunu başaranlar Marslı değildi Galatasaray'lıy dı!

Gönül isterdiki 15.000 kişi olsun, gelmeyenlere bende kızgınım, ama ortada büyük bir başarı ve yeni bir gelenek var, bununla gurur duymak yerine zılgıt çekmek son derece yanlış!

11 Caferağa dolusu insan vardı orada, ve susmadan takımına destek oldular, kadın basketbolunun seyirci rekorunu kırdılar, FB ve Bjk li arkadaşların gıpta ile baktığı kalabalıkla övünmeye davet ediyorum seni :)

Deniz saçmaladığının farkındasın sanırım? Salonda minimum 8 bin kişi vardı ve bir bayan basketbol maçında Türkiyedeki en fazla seyirci sayısı bu. Takıma iyi destek olunmadı desen kısmen katılırım ama seyirci yoktu diyorsan eğer bir daha düşün yazdığını.

Benim anlamadığım neden herkes ortaya yığılıyor? Maden falanmı var orada? Basketbolda belkide salonun en önemli yerleri pota arkaları ama ne hikmetse herkes ortaya yığılıyor sanki başka yerde takıma destek olunmuyormuş gibi.

İkinci maçı hakemlerinde de desteğiyle kazanırız. Günah çıkartıp Caferağada kaldıkları yerden devam edecekler. Parolamız oldu artık, şampiyon olacaksak hakemleride yeneceğiz. Ve bence salon bu kadar dolmasın, maçın içinde olacak 3000 kişi fazlasıyla yeter.

Bir bestemiz vardı; Dağlar, duvar olsa önüme yollar...

Sarayın Sultanları bizi çağırıyor, her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var size diyorlar. Eğer durumun bu noktada olacağını bilseydim pazar gününü değil salı gününü tercih ederdim maça gelmek için.

Oyuncularımıza ve teknik kadroya güvendiğimizi hissettirerek yollayalım Caferağa´ya, gerisini onlara bırakalım.

Onur reis gel takımı kurtar !!!! :p YOksa ibra edilmeyeceksin abi biliyorsun kulis yapıyoruz senin için şu an :p

Bu sefer görev senin Deniz, vize filan yoksa. Hatta birkaç arkadaşını da ikna ederek salona getirmelisin ki pazar gününü telafi edesin. : )