TTNet Asırlık Çınarlar Kupası

Re:

Emin Doğanca' Alıntı:
arda EZER brian green 4 numarada beklentileri karsılayamadığı icin kontratı feshedilmiz . ama eğer 4 numara alamassak brian green ile yeniden anlascakmısız . (YAKIN PLAN SPOR programı)

Eee tabi pazardan adam seciyoruz ya o yuzden beklentinin karsılanıp karsılanamayacagını önceden denemeden anlayamıyoruz. Ne güzel Istanbul ya .....

Bu kötü prova kefimizi kaçırmasın arkadaşlar.Takımda birçok yeni oyuncu var.Uyum sağlamak o kadar kolay değil.İyi oyuncular aldık.Ama daha onlar birlikte çok fazla oynamadan onlardan şov yapmalarını bekleyemeyiz.Biraz sabır gerek bence.Tabii bir de Dee Brown :) .

Arkadaşlar şimdi o gitsin şu gitsin zamanı değil.Bu takımdan artı bu saatten sonra oyuncu yollanmaz en fazla yeni oyuncu gelir.
Takıma gelince ciddi organizasyn eksikliği olduğu kesin
Avery 1 numara ynicak adam değil ama ben zaman zamen 2 numrada olduğunda iyi sinyaller aldım o yüzden bu adama biraz sabır gösterilsin diyorum.
kısa oyuncularımızn hepsi baskı altında oynadılar rahat şut bulamadılar bunun sebebide içeri yüklenip savunma denglerini bozacak oyuncu eksikliğimizden kaynaklandı.
Bu oyuncuları birde Dee oymaya başladıktan sonra görmeliyiz.
Hüseyin bizim herşimiz bunu birkez daha gördüm gains'te fena değildi ama Greene 'in eksikleri neler bilmiyorum ama onun tarz bir adam bu takıma lazım.Hee yok benim param var şukadar zamandır bulamadığım 3 numrayı yarın bulurum uzunuda alırım Avery'yi yollar 3 numaramıda alırım deniliyor ve sizde buna inanıyorsanız onu bilemem!!!

''TTNET Asırlık Çınarlar Kupası'' turnuvasının ikinci gününde TTNet Beykozspor güçlü rakibi Galatasaray Cafe Crown'u 87-61'lik skorla mağlup edip turnuvadaki ilk galibiyetini aldı.

TTNet Beykozspor'da 31 sayı atıp bunun yanı sıra 7 ribaund ve 2 asist ile oynayan Clarence Gilbert maçın yıldızı olurken, Gregory Grays 20 sayı, 4 ribaund ve 5 asist, Chris Burgess 16 sayı ve 6 ribaund, Umut Görür de 7 sayı ve 5 ribaund ile galibiyette pay sahibi oldu.

Beklenmedik bir mağlubiyet alan Galatasaray Cafe Crown'da ise William Avery 13 sayı, 3 ribaund ve 4 asist ile takımının en etkili ismi olurken, Erdem Türetken 11 sayı ve 5 ribaund, Charles Gaines 9 sayı ve 9 ribaund, Hüseyin Beşok da 9 sayı ve 4 ribaund ile mücadele etti.

TTNet Beykozspor : Grays (23), Gilbert (31), Alper (4), Caner (-), Burgess (16), Umut Tınay (3), Umut Görür (7), Erdal (-), Levent (-), Erman (3)

Galatasaray Cafe Crown : Avery (13), Tufan (6), Murat (2), Hüseyin (9), Gaines (9), Fatih (2), Cüneyt (5), İsmet (-), Cemal (4), Erdem (11)

Görende mitchell geçen sen bizi tek başına sırtladı 20 sayı 10 asist ortlama tuttudu zanneticek avery mitchell dan çok daha iyi bir oyuncu

Yazıklar olsun yazıklar olsun o paraya yazık , o adamı izleyenler olumlu not verenlere yazık..
Sakın ilk maç bu kadar kötü oynanamaz demicem... şunu söylicem...

Bizde bir 4 numara var .Adı : Charles Gaines bu adamı kim getirdi yaaa , çok mu aradık bu arkadşı...yazık... o nasıl bir serbest atış kullanmak yazık, yaaa 70 yaşındaki annanem gibi atıyo tek el yaaa bu nasıl bir sitil inanamadım..Fatih Solak'ın 3lükleri bile ondan daha iyi , birde bu oyuncu kadromuzda şampiyonluga gidilecek.....Brian Greene NEREDE ..??? Gines'den daha iyi olduğu bariz belli zaten bu maçı izlemesekte...birde şampiyonluga oynuyoruz şampiyon olucaz diyoruz... bırakın beyler böle kendimizi kandırıyoruz... adam serbest atış atmaktan heberi yok yaaa şok oldum resmen... ,

Yazık...

Bu maçtaki Avery ve Gaines'i izledikten sonra Greene'nin gitmesine zerre kadar üzülmüyorum.Dee'nin ve 3 numaranın katılımıyla takım rayına oturur.

Re:

Arda EZER' Alıntı:
...Sonuc olarak; yeni sezona ve kombinelere odaklandıgımız bu asamada keske bu macı TV vermeseydi diye dusunuyorum.
Arda taraftar hazırlık maçlarındaki sonuçlara göre kombine alacaksa almasın daha iyi. Bu şubede 500 tane kombine eksik satılsa ortalama 87.500 YTL gelirden yoksun kalınmış olur. Bu da ne kulübü ne de şubeyi maddi sıkıntıya sokar. Şubeyi yakından takip edenlerden birisi olduğun için benden daha iyi bilirsin ki; yöneticiler, oyuncular kombine alın derken taraftarın takıma sahip çıktığını görmek istiyor. Ancak hazırlık maçlarında alınan yenilgi yüzünden kombine almayacak zihniyet ligde kötü sonuçlar gelirse takımı protesto eder, asıl o zaman sorunlar başlar.

Beykoz´a yenilen takımın kombinesi mi alınır ya! Tamam taraftarız ama enayi değiliz !

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
Yazıklar olsun yazıklar olsun o paraya yazık , o adamı izleyenler olumlu not verenlere yazık..
Sakın ilk maç bu kadar kötü oynanamaz demicem... şunu söylicem...

Bizde bir 4 numara var .Adı : Charles Gaines bu adamı kim getirdi yaaa , çok mu aradık bu arkadşı...yazık... o nasıl bir serbest atış kullanmak yazık, yaaa 70 yaşındaki annanem gibi atıyo tek el yaaa bu nasıl bir sitil inanamadım..Fatih Solak'ın 3lükleri bile ondan daha iyi , birde bu oyuncu kadromuzda şampiyonluga gidilecek.....Brian Greene NEREDE ..??? Gines'den daha iyi olduğu bariz belli zaten bu maçı izlemesekte...birde şampiyonluga oynuyoruz şampiyon olucaz diyoruz... bırakın beyler böle kendimizi kandırıyoruz... adam serbest atış atmaktan heberi yok yaaa şok oldum resmen... ,

Yazık...

Gaines'i çok mu aradık deyip Greene nerde demen garip çünkü GAİNES çok daha iyi bir oyuncu..Bugün de fena değildi..İlk yarıda sadece 7 ribaund aldı..Ve de yedeği yok..Ezbere yorum yapmayalım..

Abi arz talep meselesidir bu.Yani sen bana birşeyler göstereceksinki seyirci akın akın koşsun gelsin.Bırak akını ben yarın ki maçı tv den bile izlemeyi düşünmüyorum eğer bu benim Gsliğimi sorgulatacaksa sorgulatsın.Fakat eldeki bütçeyi iyi kullanmayan ve o kadar süredir kadro oluşturamayan hocada biraz kendini sorgulasın.1 Hafta kala böyle abuk subuk tercihler yapılması inanlır gibi değil.Önce takımı Avery'nin üstüne kurulurken Dee transferiyle herşey değşti :? Bu sefer ona göre riskli kadro kuruldu . Off ki off.

hazırlık maçı olması nedeyile hadiolsun deyelim ama sanırım uzun rotasyonunda fatih 3 sırada onun sertliğine ihtiyacımız olacak baril nalgada önde olsa:) .oyucularımız genel performası açısında sadece hüseyin beğendima ama bu takımın esas kimliği baskılı savunva hızlı ucumsa ki be ole olacağını düşünüyorum hiç bir ibaresini göremedik .neyseki murat özyer bu takımı adam edecektir .umarım uzun sürmez

Galatasaray Futbol Takımı'nın bu sezon öncesi hazırlık maçlarını hatırlayın.

Anderlecht ve Young Boys'u yenmiş.Diğer maçlarda yenilmiş,İstanbulspor ve Boluspor ile berabere kalınmıştı.Takımın şu an ligdeki konumu ve futbolu ortada.
Hazırlık maçlarının amacı maçları kazanmak,fark atmak değil,takımın eksilerini,artılarını, ne yapacağını,nereye ihtiyaç olduğunu görmektir.

Bu maçtaki mağlubiyete fazla takılmamak lazım,sonuçta bu mağlubiyetle kaybettiğimiz birşey yok aksine iyi değerlendirilirse kazanacağımız çok şey olur.

Greene hiç kimse izlemdi ama şimdi müthiş oyuncu oldu . Onun yerine onun kadar iyi şut atan ve drive eden bir oyuncu bulduk ki greene serbest bıraktık sanki transfer yapmıycaz da greene niye gitti diyorsunuz
Gaines euroleague de oynamış başarılı istatistikler tutturmuş bir oyuncu kötü serbest atış atıyor diye kötü oyuncu mu oldu

Gaines resmen sol eli cepte oynuyor..O nasıl serbest atış stilidir anlamadım gitti..İzlemeden yorum yapmak belki önyargı ancak Gaines mı Greene mi derseniz Greene derim..Tabi Greene'in şut stili hakkında hiçbi fikrim yok ama tek elle üçlük atmıyordur herhalde..

Şu maçta şöyle yorumlar geliyorsa yarın Bjk'e yenildiğimizde forumu nasıl olacağını tahmin etmek pek zor değil.

Ama sabır... Sabır.. Sabr... Daha Dee yok şu kadroda.daha 1 yabancı daha yok.Cüneyt böyle oynamayacak merak etmeyin.Daha şu oyun %20 bile değil.

Merak etmeyin.Potansiyelimiz çok çok yüksek...O potansiyel sahaya yansıyacak...

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
Galatasaray Futbol Takımı'nın bu sezon öncesi hazırlık maçlarını hatırlayın.

Anderlecht ve Young Boys'u yenmiş.Diğer maçlarda yenilmiş,İstanbulspor ve Boluspor ile berabere kalınmıştı.Takımın şu an ligdeki konumu ve futbolu ortada.
Hazırlık maçlarının amacı maçları kazanmak,fark atmak değil,takımın eksilerini,artılarını, ne yapacağını,nereye ihtiyaç olduğunu görmektir.

Bu maçtaki mağlubiyete fazla takılmamak lazım,sonuçta bu mağlubiyetle kaybettiğimiz birşey yok aksine iyi değerlendirilirse kazanacağımız çok şey olur.

O maçları seyrettysen bize umut veren o kadar çok şey vardı ki örneğin çok yanlış.

Yaaa böle bir serbest atış zihniyeti serbest atış kullanan haytımda görmedim.. ve İsmet Badem'de şaşırdı...kendiside bir isim zikretti o zamandan beri hiç görmemiş olmalıki şaşkınlığını gizleyemedi..Greene gelirsek..abi böle serbest atan oyuncucu olmaz olsun derim Greene razı olurum yani...yazık

bir hazırlık macı kaybettik ve bunun faturasını yeniden gaines ve avery e kesiyoruz . bugün lig macı deil hazırlık macı oynadık . bir hazırlık macından noolucakki . sadece eksiklerimizi görecez o kadar . ama siz yolun basındayken takımı topa tutmaya devam ederseniz bu takımla cok kotu anılarımız olcak . biraz sabredelim . yenilgilerin faturasını gaines ve avery e kesmeyelim . cunku basketbol 7 ye 3 deil 5 e 5 oynanıyor . oyuncular ne yapıyorsa takım icin yapıyor