TTNet Asırlık Çınarlar Kupası

""""""böle bir serbest atış zihniyeti serbest atış kullanan haytımda görmedim.. """"

% yüzdeye bakmak gerekmiyor arkadşım.. sitili görmedinmi sen?

Re: Re:

Burak Barut' Alıntı:
O maçları seyrettysen bize umut veren o kadar çok şey vardı ki örneğin çok yanlış.

Basketbol takımının kaç tane hazırlık maçını izledin ki sana umut vermedi? Sadece Beykoz maçını hep bereber izledik.7-8 tane hazırlık maçı yapıldı,bu maçların sadece birini izledik,konuşmak için çok erken.

Abi sizi anlamıyorum.Uzun oyuncuların çoğu serbest atışta başarılı olamaz.

Shaq nasıl atıyor peki.Tek elle potaya gömüyor topu.Vay Shaq nasıl adam diyen mi var? Ne tuhaf yorum bunlar...Shaq ilk geldiğinde de böyle kötü atıyordu halada kötü.

Murat hocanın istediği pot altına sertlik getirmesi,çember yakınında aldığında bitirebilmesi.Var mı var.EE o zaman siz getirebiliyorsanız getirin David Anderson'ı yada Scolayı da bizde serbest atış atan adam izleyelim.Töbe töbe.

""""""böle bir serbest atış zihniyeti serbest atış kullanan haytımda görmedim.. """"

% yüzdeye bakmak gerekmiyor arkadşım.. sitili görmedinmi sen? yorumlarmısın..?

Ya Gaines her topu tek elle atıyor problem orada..2. yarı pek dikkat etmedim ancak ilk yarı tüm şutları sağ eliyle 3 saniye koridorunun içinden gönderiyordu..

William Avery gönderilsin diyenleriniz var onları anlamıyorum.Niye derseniz geçen sene Alba Berlin formasıyla uleb cupda 15 sayı,5 ribaund,3.6 asist istatistiklerini yakalamış.Gönderilsin!!! Gönderilsin!! diyen arkadaşlar ya bu adamın istatistiklerini bilmiyolar,ya da yorum yapmak için yapıyorlar.
Tamam bende bugün maçı izlerken hayal kırıklığına uğradım.İnanamadım hatta bu takım mı Şampiyon olucak dedim içimden halbuki ne heyecanla açmıştım televizyonu.Ama olabilir takımda bir şeylerin olmadığını zaten çoğu kişi görmüş bundan hemfikiriz.Ama daha sadece 1 maç izliyerek de bu kadar kesin yargılı olamayız.
Brain Greene büyük ihtimal gelmez bir daha.
Eee Averyde giderse 2007-2008 Transfer topiği sadece Gaines ve Dee Brown içinmi 250 sayfalara kadar geldi.
1.Daha Dee Brown gelmedi
2.Dee Brownla William Averyinin uyumunu görmeden
3.Takım daha tam kadro bir maç yapmadan
Nasıl bu kadar kesin Avery gitsin diyebiliyoruz?

Ama Dee Brown gelir Avery ile uymaz kimyanın oluşmucağına kesin olarak karar verilir.O zaman Avery hakkında bu yorumları yapabilirsiniz.Ama şimdi yaptığmız yorumlar koca bir 0

Shaq da rezil oyuncudur zaten,o serbest atış stiliyle Jackson'ın torpiliyle LA'de,Riley'nin torpiliyle de Miami de oynuyor.Ben Wallace desen öyle. Bodiroga da torpilliydi mesela,o şut stiliyle yıllarca star diye lanse edildi.Marion yazın yanımıza gelse,arkadaşlar hadi maç çevirelim dese elime bir sopa geçirir kovalarım,o şut stiliyle NBA'de oynuyor adam,kesin torpili var.Fatih Solak'ın üçlük yüzdesi müthiş zaten değil Gaines,Steve Kerr'den bile iyi.

Bir de merak ettim,Greene'in Gaines'ten iyi olduğunu nasıl biliyorsunuz,hayır gçen sene izlemişssin diyeceğim,Gaines'in istatistikleri de ortada.

Gökçe'nin de söylediği gibi muhtemel bir Beşiktaş mağlubiyetinden sonra olacakları düşünemiyorum.

Ben postu yazarken ,post atılmış yine,Gökçe'ye cevap vermek için yazıyorum:

Shaq'a adam değilsin diyen var,Ahmet Çakar Shaq adamsa Miami'yi şampiyon yapsın demişti,Miami'nin şampiyon olduğu sezon play-offlar başlamadan önce.

Cem YILMAZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":b7ad9]
O maçları seyrettysen bize umut veren o kadar çok şey vardı ki örneğin çok yanlış.

Basketbol takımının kaç tane hazırlık maçını izledin ki sana umut vermedi? Sadece Beykoz maçını hep bereber izledik.7-8 tane hazırlık maçı yapıldı,bu maçların sadece birini izledik,konuşmak için çok erken.[/quote:b7ad9]

O zaman sana şunu diyeyim.Denizlispor ile hazırlık maçı yapıyorsun ve 5-0 kaybediyorsun.O zamanda böyle der miydin ?Bugünki mağlubiyet aynen bu demektir.Eğer 7-12 arasında yer alacak takımdan 25 sayı fark yiyorsan yanlışlar var demektir.1 hazırlık maçı umut vermedi diyorum.YArın ki maç daha da farklı yenilecez.Liglerin başlamasına 1hafta kala yapılan saçma sapan revizyon bize çok pahalıya patlayacak.

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
stilll sanki sokakda oynuyor...

Stilini ne yapıcan !

Yüzdeli atması bizim için önemli,bu maçta atamamış ya da genelde atamıyor olabilir.Şut idmanıyla düzeltilebilir.Fatih Solak gibi bir oyuncu bile çalışarak şutunu geliştirdiyse Gaines'te bunu yapabilir,şüpheniz olmasın.

Burak Barut' Alıntı:
O zaman sana şunu diyeyim.Denizlispor ile hazırlık maçı yapıyorsun ve 5-0 kaybediyorsun.O zamanda böyle der miydin ?Bugünki mağlubiyet aynen bu demektir.Eğer 7-12 arasında yer alacak takımdan 25 sayı fark yiyorsan yanlışlar var demektir.1 hazırlık maçı umut vermedi diyorum.YArın ki maç daha da farklı yenilecez.Liglerin başlamasına 1hafta kala yapılan saçma sapan revizyon bize çok pahalıya patlayacak.

Bu maç banada umut vermedi.Kimseyede vermemiştir.Ama benim düşüncem bir maçla takıma hakaret yadırılmaması gerektiği.Benim kafamda takımla ilgili görüşlerim Türkiye Kupası sonrası oluşacak.O zamana takım tam anlamıyla şekillenir.

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:

% yüzdeye bakmak gerekmiyor arkadşım.. sitili görmedinmi sen? yorumlarmısın..?

macı izledim . sana vereceğim cevap YOLUN BASINDAYIZ . gaines o kötü stil ile 2 de bir attı . fena deil aslında . sakin olalım

Takımımız umut vermedi bu kabul.Bakın bende hiç beyenmedim.
Ama takımı beyenmemekle oyuncuları kötülemek arasında büyük fark var.
Oyuncuları kötülemek yerine düz bir beyenmedim demek daha iyi fikir verir.

çıkın ozaman siz atın kardeşim alla alla.
1 maçta bu kadar yorum yaptınız helal olsun.iyi gün taraftarı olmak kadar kötü bişey olamaz yazık.
adamların yabancıları filan oturmuş herşey dört dörtlük ne attılarsa soktular.biz daha geç toparlanıp geç başladığımız için çok güçsüzüz bu nedenle çok faul yapıyoruz.bu sürede bile avery kalitesini gösterdi.gaines çok güçsüz.ama güçlendiğinde neler yapabileceğini az çok tahmin edebiliyorum.hüseyin inanılmaz oynuyor bize sınıf atlatacak.

unuttuğunuz bişey var 2 kişi eksik oynuyoruz.dee gelecek
artı birde 4 numara gelecek.

sizden tek ricam.eleştiriyorsanız eleştirin ancak 2-3 hafta sonra gelen galibiyetlerden sonrada adam gibi onurluca eleştirmeye devam edin edebilirsiniz lafı ortaya atıyorum alınan alınsın

Takıma yönelik bugün eleştirinin dozunu kaçıranlar yarın takım kazanırsa ne yapacak acaba? Ben söyleyim, yanılmışız özür dileriz diyecekler ve konu kapandığını düşünecekler.

Ben de onlara "Gölge etmeyin, başka ihsan istemez." diyeceğim.

Bende diyorum ki bu takım 10 hazırlık maçından bu yanan maçları izlemememize rağmen sürekli 70 sayı üstü sayı yedi.Yani SAVUNMA yapılmıyor takımda.Bu benim ya da bir başkasının kabahati olmamalı. O zaman yenilince takım çok iyiydi şanssızlık diyelim istiyorsanız.Murat Hoca çok iyi bir insan kabul ediyorum fakat iyi hoca olamamış demek ki.Bir takım 10 hazırlık maçında da bu kadar çok sayı yemez.Bu takımı poh pohlayalım o zaman elimize ne geçecel hiç değilse yanlışlara yanlış diyebilmeliyiz.Diyorsanız ki Gölge etmeyin derim ki ben çok iyi yoldayız.25 sayı fark az bile oldu bardağın dolu tarafına bakalım 61 sayı attık :?