Yeni Hocamız Kim Olacak?

Yeni Hocamız Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    105
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Benim koç adayım:Jasmin Repesa

Adaylar arasında şu an bence repesa ve erman hoca dışında Murat Özyerden daha başarılı olucak birisi yok gibi geliyor bana eğer orhun ene yada koray hocayla devam edilcekese gerçekten çok saçma bir hareket olur galatasaray basketbol şubesi adına

Öyle bir anket açılmış ki basketbolu biraz bilen herkesin Repesa'yı işaretleyeceği kesin.(İstisnalar olabilir)
Diğer isimlere oy verenlerin ise Liseli olduklarını düşünmemek elde değil.

Burak Barut' Alıntı:
Öyle bir anket açılmış ki basketbolu biraz bilen herkesin Repesa'yı işaretleyeceği kesin.(İstisnalar olabilir)

bende liseliyim ama repesaya oy verdim ayrıca liseli olanların bsket bilgisi yok mu bence burdaki liseslilerin basketbol bilgisi çoğu yaşça büyüklerden daha fazla

Veysel Kaya' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2apub4sb]Öyle bir anket açılmış ki basketbolu biraz bilen herkesin Repesa'yı işaretleyeceği kesin.(İstisnalar olabilir)

bende liseliyim ama repesaya oy verdim ayrıca liseli olanların bsket bilgisi yok mu bence burdaki liseslilerin basketbol bilgisi çoğu yaşça büyüklerden daha fazla[/quote:2apub4sb]
Veysel kardeşim Gs lisesi mezunları için bunu dedi üzerine alınma :) :) Liseli-lisesiz çekişmesinden haberin yok sanırım...

gs liseli değilim ve orhun ene dedim tabiki repesa iyi olur ama represayı az çok tanıdıysak sene başında kendi oluşturmadığı ve hedeflerini belirlemediği takıma sezon ortasında geleceği ihtimalini pek de gerçekçi bulmadım...

Erdem Akkaş' Alıntı:
gs liseli değilim ve orhun ene dedim tabiki repesa iyi olur ama represayı az çok tanıdıysak sene başında kendi oluşturmadığı ve hedeflerini belirlemediği takıma sezon ortasında geleceği ihtimalini pek de gerçekçi bulmadım...

Bende gerçekçi bulmuyorum fakat geliyor deseler kimin itirazı olur ki ?

Veysel Kaya' Alıntı:
ya bir bu site kalmıştı o tartışmayı başlatmayan oda başlattı tam oldu bu arada kusura bakma kardeş

Bu tartışma epeydir var.Bu tartışma Galatasaraylıların kendi içinde aşamadığı en büyük ve tek sorundur.

Erdem Akkaş' Alıntı:
Repesayı az çok tanıdıysak derken? Bence gayette geçer adamın bir tek kelamı yok sezon ortası takım çalıştırmam ile ilgili.Mustafa Denizli ile karıştırdın sanırım ama oda lafından döndü :) :)

Birazdan Milli Piyango çekilecek.
25 Trilyon kazanacak 1 kişi Türkiye'de.Eğer o Galatasaraylı olursa lütfen 2 trilyonuyla Repesa'yı Galatasaray'a alabilir mi :p

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Erdem Akkaş":62x3j7f2]gs liseli değilim ve orhun ene dedim tabiki repesa iyi olur ama represayı az çok tanıdıysak sene başında kendi oluşturmadığı ve hedeflerini belirlemediği takıma sezon ortasında geleceği ihtimalini pek de gerçekçi bulmadım...
Repesayı az çok tanıdıysak derken? Bence gayette geçer adamın bir tek kelamı yok sezon ortası takım çalıştırmam ile ilgili.Mustafa Denizli ile karıştırdın sanırım ama oda lafından döndü :) :)[/quote:62x3j7f2]

repesa gibi bir coach kendi kurmadığı üstelik setlerini kendi belirlemediği murat özyerin yapamadığı usta bileklerine bir şut seti bile çizilmediği takıma gelip kariyerini riske atarmı? keşke gelse..bu repesa için değil avrupanın tüm kariyerli coachları için geçerli ayrıca mustafa denizliyle repesa kıyaslamanda repesaya hakaret denizliyede iltifat oldu:)))

Repesa gelirse gayette setleri kendi belirler ve çizer ayrıca gelirse zaten takımı kabul edip gelmiş olur o yüzden kendi kurmadığına gelmez sorunu kalmaz.Daha öncede yazdım zaten illa gelsin demiyorum teklif götürülsün kabul etmezse eyvallah.Hiç değilse çalıştık olmadı denir ama biraz çaba ile geleceği kanaatindeyim.

benim düşüncem repesa yada en az onun kadar tecrübeli ve güvenilir bir coach gelecek ama önümüzdeki sezon için....
bu sene de koray hocayla bitirilecek...ayrıca bu süre zarfında önümüzdeki yılın kadro yapılanması belirlenecek...
çünkü murat özyerin görevden alınması yönetimin basket şubesiylede ilgilendiğini çok iyi gösteriyor ve eksik bjk ye karşı alnan mağlubiyet ve isteksizlik yöneticileri çok rahatsız etmişe benziyor...
benim izlenimim ve düşüncem bu tabi sadece teori...

Hayalci olmayı bırakalım...

Şu anda takımımıza Repesa'nın gelmesi çok zor.Gelse bile şampiyon yapması beklenemez. Şu bir gerçektir ki bu kadroyu Özyer, kendi planları doğrultusunda kurdu,Repesa plan yok,proje yok.Takımdaki oyuncularla anlaşması,onları tanıması bunlar önemli. Şu anda en doğru isim Koray Hoca. Bende çok istiyorum Orhun Ene gelsin... Orhun Ene'nin basketbol bilgisi tartışılmaz.Fakat; Özyer gitti,yerine Orhun Ene gelsin garip bir durum olur. Orhun Ene; tecrübesi yok, bu çok önemli!

Bence en doğrusu; Koray Hoca bu sene takıma idare etmeli,yeni sezon da takımın başına Erman Kunter gelmeli ve uzun süreli bir anlaşma yapılmalı.4-5 sene sonra da takımımızın başında Orhun Ene olmalı diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...