Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
(1956, İstanbul), Türk basketbolcu ve antrenör.

Basketbola İTÜ'de başladı. Sırasıyla Beşiktaş, Eczacıbaşı, Yenişehir ve Fenerbahçe'de oynadı. 1988 yılında Fenerbahçe formasıyla tek maçta 153 sayı atarak rekor kırarken, ilk yarıda attığı 81 sayıyla, bir devrede en fazla sayı üreten basketbolcu olarak da tarihe geçti. 1988-1989 sezonunda Türkiye Ligi sayı kralı oldu. Genç takımlar da dahil toplam 213 kez milli olan Kunter, milli formayla rakip potalara tam 3 bin 626 sayı bıraktı.

Antrenörlük kariyerine 1994'te Darüşşafaka ile başladı, 1996-1997 sezonunda çalıştırdığı Beşiktaş sezonu 13. sırada bitirerek küme düştü. 1997 yılında Türkiye Millî Basketbol Takımının başına geçti. 1999 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda Fransa'da genç oyunculardan kurulu Milli Takımı, çeyrek finale taşıdı, bir yıl sonra Milli Takımdan ayrıldı. 2002-2003 arasında Galatasaray'ı çalıştırdıktan sonra, Fransız Cholet Basket'in başına geçti. İlk sezonda Cholet takımını küme düşmekten kurtarıp, play-off'ları zorlayan bir takıma dönüştürmeyi başardı. Ertesi sezon gene aynı ülkeniden Asvel Villeurbanne'ü çalıştırdı. En son 2006 yılında eski takımı Cholet Basket'i çalıştırdı. Kaynak: vikipedia eksik olan yerleri varsa kusura bakmayın. Motion offense ondan iyi oynatan avrupalı koç bile neredeyse yok bence zaten sorun onun gelmesi değil arkasında kararlılıkla durulup desteklenmesi, gelirse inşllah Galatasarayı şampiyon yapar. Tek dileğimiz bu.

Murat Ozyer o gercek bir Galatasaray'lı....!!

Ne diyecegimi bilemiyorum.Hala bazı arkadaslar aynı dusuncesinde devam ediyor.Bana gore Kaya Peker,Erman Kunter,Ender Arslan'da cok iyi birer Galatasaray'lılar.Benim gozumde Erman Kunterin Murat Ozyerden bir farkı yok hatta coaching bilgisi daha ust duzey..

Hala kisileri degerlendirirken o kisinin hangi takımlı olduguna,nasıl karakteri olduguna bakaraktan yorum yapıyoruz..Iyi guzel hosta bunlar yetmeez,sampiyonluklar icin..Sayet yetecekse,10 degil 20 sene Murat Ozyer ile devam edelim.Bir isi yaparken hayatta is veren icin karakter,gorunus onemlidir fakat en onemlisi o işi nasıl yaptıgınızdır!!!!!!!

Murat Ozyer ile devam edilirse sahsi gorusum 2008-2009 sezonunda bu sezonki tabloyu kısmen ararız..Unutmayın bu sezon ilk yarısında lige fırtına gibi girmistik.Her sezon boyle olmayabilir..!

Ve diger takımlar daha simdiden Asım Pars icin birbirine girmisse,bizden daha ses yoksa Sampiyonlugu ne kadar istedigimiz ciddi anlamda mechuldur..(Klup acisindan.)

Murat Ozyer basketbol,işinde ne yazıkkı çok Light kalıyor..Sofra kurtlar sofrası,oyuncuna bile guvenmeyeceksin tam olarak..!!!!!!

Mithat Duran' Alıntı:
NEDEN YENİ BİR HOCA İSTİYORUZ???

İlk önce bu foruma bu topiği açarken gelecek tepkileri çok iyi biliyordum!!!
Bir çok kişi bana ön yargılıyım diye mesaj yazmış, inanın bu kişileri gayet iyi anlıyorum çoğuda 19-23 yaş arası sevgili kardeşlerim.

Benim amacım GALATSARAY'I layık olduğu yerde görmek, bir kardeşim seti çizsinde görelim demiş kendisi lütfederde bir gün ziyaretime gelirse kendisine basketbol hakkında bildiklerimi antreman sistemini takım kordinasyonu ve oyun sistemi hakkında geniş bir bilgi verebilirim, Ama sorunumuz bu değil.

Ben dışarıdan bilip bilmeden atıp tutmuyorum, yani salvo yapmıyorum, ben takımın içini kulüp yapısını gayet iyi bilen biri olarak (ki beni içinizde tanıyanlar gayet iyi bilir)bir kaç sorumu yanıtlamanızı rica ediyorum.

1-playoff öncesi takım maçlara nasıl hazırlandı???

2-Kaç idman yaptı hangi oyun setleri üzerinde duruldu???

3-Maç öncesi ve maç oynanırken takımın aksayan yönlerine müdahele edildimi?

4-Oyuncuların maça gerekli motivasyonla çıkması sağlandımı???

5-Sevgili koçumuz Murat Özyer takıma gerekli olan taktik ve motivasyonu yeterince verebildimi???

6-Sezon boyunca kaybedilen maçlardan sonra analiz yapıldımı???

7-Takımda yeterli rotasyon çalışmaları yapıldımı???

8-Transferler ihtiyaca göremi yapıldı yoksa alalım işe yarar mantığıylamı hareket edildi??

9-Sizce takımın başarısızlığın asıl sebebi nedir???

10-Başka bir koç olsaydı bu takım daha iyi neticeler alırmıydı???

11-Hocanın takımın üzerinde gerekli olan oteritesi mevcutmu???

Yukarıda 11 madde halinde sorulan soruları cevaplarken biz sevgili hocamızın kişiliğini değil antrenörlüğünü masaya yatırdık.
Yoksa kimsenin hocanın adamlığına laf etmeye hakkı yoktur, Adam gibi adamdır bundan kimsenin şüphesi yoktur.

SEVGİLİ MURAT HOCA destekçileri yukarıda sorulan 10 adet soruya cevap vermek çok mu zor .desteğinizi anlıyorum.tamambu basit cevapları olan 10 adet soruya cevap vermemeniz.Sizinde inandırıcılığınızı zedeliyor .

murat hocayı bu sezon ki persormansı açısından yetersiz buluyorum.ercüment sunter i ise galatasaray lisesi mezunu olmasına rağmen fanatik bir bjk li ve fenerbahçede basket oynamış biri olarak takımın başında görmek istemiyorum.murat hoca iki senedir bu takımın başında artık pişti.murat hoca asıl bundan sonra kalmalı takımda.

Ben Erman Kunter'i isterim ona aşırı bir güven duygusu besliyorum.Ayrıca büyük hedeflere giderken taktik,teknik ve maç tecrübesi olarak benim 1 numramdır.
Murat Hoca'nın da iyi olduğunu biliyorum ama keskin bir taktik zekasının olmadığını düşünüyorum, ve yüksek hedeflere giderken tecrübe eksikliği olacak ve oluyor.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3p2vyygm]NEDEN YENİ BİR HOCA İSTİYORUZ???

Bir çok kişi bana ön yargılıyım diye mesaj yazmış, inanın bu kişileri gayet iyi anlıyorum çoğuda 19-23 yaş arası sevgili kardeşlerim.

Benim amacım GALATSARAY'I layık olduğu yerde görmek, bir kardeşim seti çizsinde görelim demiş kendisi lütfederde bir gün ziyaretime gelirse kendisine basketbol hakkında bildiklerimi antreman sistemini takım kordinasyonu ve oyun sistemi hakkında geniş bir bilgi verebilirim, Ama sorunumuz bu değil.

Ben dışarıdan bilip bilmeden atıp tutmuyorum, yani salvo yapmıyorum, ben takımın içini kulüp yapısını gayet iyi bilen biri olarak (ki beni içinizde tanıyanlar gayet iyi bilir)bir kaç sorumu yanıtlamanızı rica ediyorum.

5-Sevgili koçumuz Murat Özyer takıma gerekli olan taktik ve motivasyonu yeterince verebildimi???

8-Transferler ihtiyaca göremi yapıldı yoksa alalım işe yarar mantığıylamı hareket edildi??

Yukarıda 11 madde halinde sorulan soruları cevaplarken biz sevgili hocamızın kişiliğini değil antrenörlüğünü masaya yatırdık.
Yoksa kimsenin hocanın adamlığına laf etmeye hakkı yoktur, Adam gibi adamdır bundan kimsenin şüphesi yoktur.

SEVGİLİ MURAT HOCA destekçileri yukarıda sorulan 10 adet soruya cevap vermek çok mu zor .desteğinizi anlıyorum.tamambu basit cevapları olan 10 adet soruya cevap vermemeniz.Sizinde inandırıcılığınızı zedeliyor .[/quote:3p2vyygm]

yukarıdaki soruların cevaplarını verebilmemiz için takımda oyuncu olmak gerekiyor.çünkü hoca ile oyuncular arasında olan şeyleri tarftarlara soruyorsunuz ve cevap bekliyorsunuz bu da çok komik oluyor.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1cmxht9c]NEDEN YENİ BİR HOCA İSTİYORUZ???

SEVGİLİ MURAT HOCA destekçileri yukarıda sorulan 10 adet soruya cevap vermek çok mu zor .desteğinizi anlıyorum.tamambu basit cevapları olan 10 adet soruya cevap vermemeniz.Sizinde inandırıcılığınızı zedeliyor .[/quote:1cmxht9c]

Ben seneye Murat Hocanın bu takımda kalmasını isteyenlerdenim. Ben destekçi falan değilim sadece son 2 senedir Galatasaray'da gördüğüm gelişmenin seneye de devam edeceğine inanmaktayım. Yukarıda sayılan soruların birçoğu ancak takım içinde olan birisi tarafından cevaplanabilir. Çeyrek finalde elenmemiz de tabii ki en büyük sorumlu Murat Hocadır. ama bu takımdaki gelişmenin olmadığını göstermez. Uzun yıllardır one man show olarak tabir edebileceğimiz sadece tek bir oyuncunun eline bakma devrini kapamıştır Murat Hoca. Fitchin veya Malikin sayı kralı olması ile övünmek bence hatadır. Euroleaguein en başarılı takımları sayı dağılımının homojen olduğu takımlardır. Mvp seçilen siskauskasın sayı ortalaması 15 falandır.
Bu sene en büyük sıkıntımız iyi bir oyun kurucuya sahip olmayışımızdı. sonuçta maç esnasında beyin odur. Takım sıkıştığında , öldürücü şutu atan odur. Öyle bir oyuncumuz olsaydı bence herşey farklı olurdu. Dee brownu getirmek kumar mıydı? Sene başında ne kadar heyecanlandığımzı hatırlayalım. ama olmadı işte. seneye Avrupa tecrübesi olan bir guard ile herşey daha iyi olacak.

Soru: Play off öncesi takım maçlara nasıl hazırlandı?

Bu soruya cevap verebilmem için idmanları izlemiş olmam gerekir ki öyle bir şansım olmadı. Tüm sezon boyunca 1 kez takımın idmanını takip etme fırsatım oldu Ankara´da. İdman başladıktan bir süre sonra geldiğimiz o zaman diliminde de önce taktik sonra şut çalışması yapıldı.

Soru: Kaç idman yaptı hangi oyun setleri üzerinde duruldu???

Yukarıda açıkladığım sebepten dolayı bu soruya yanıt vermem doğru olmaz..

Soru: Maç öncesi ve maç oynanırken takımın aksayan yönlerine müdahale edildi mi?

Maç öncesinde takımda aksayan yönlere müdahale etmek mümkün görünmüyor bana göre ancak maç sırasında yaptığı müdahalelerle maçları her zaman çevirdiğini söylemek zor.

Soru: Oyuncuların maça gerekli motivasyonla çıkması sağlandı mı?

Sezon geneline baktığımızda büyük maçlara artı bir isteklendirmeyle çıktık ancak küçük maçlarda ve ULEB maçlarının öncesinde, sonrasında isteklendirmede sıkıntı yaşadığımız bir gerçek.

Soru: Sevgili koçumuz Murat Özyer takıma gerekli olan taktik ve motivasyonu yeterince verebildi mi?

İsteklendirme konusuna yukarıda değindim. Taktik konusuna değinecek olursam basketbolda taktik konusunda ben kendimi yeterli görmezken Murat Özyer´in taktiğini eleştirmek bana pek doğru gelmiyor.

Soru: Sezon boyunca kaybedilen maçlardan sonra analiz yapıldı mı?

İlk yarıda kaybettiğimiz tüm maçlardan sonra analiz yapılmış olmalı ki ikinci yarı bu maçların tamamını kazandık.

Soru: Takımda yeterli rotasyon çalışmaları yapıldı mı?

İlk yarıda rotasyonu iyi ayarladığını ancak Britton´un gelmesinden sonra aksamalar yaşandığını düşünüyorum.

Soru: Transferler ihtiyaca göre mi yapıldı, yoksa alalım işe yarar mantığıyla mı hareket edildi?

Murat Özyer´i bu konuda eleştiriyi hak ettiğini düşünüyorum. 3 tane 4 numara oynayan oyuncu alması eleştirilebilir* ancak Dee Brown ve Robert Hite tercihleri eleştirilmemelidir. Çünkü transfer edilen her oyuncunun takıma uyum sağlayıp büyük katkı vereceğinin garantisi yoktur.

Soru: Sizce takımın başarısızlığın asıl sebebi nedir?

Öncelikle takımın iki ayrı kulvarda mücadele ettiğini düşünerek Avrupa´da başarılı ligde başarısız olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. Ligdeki başarısızlığın nedenlerini de içsel ve dışsal etkenler olarak iki bölümde ele alabiliriz. Bana göre içsel nedenlerin belli başlıları; yaşanan sakatlıklar, önceliğin ULEB´e verilmesi nedeniyle alınan sürpriz mağlubiyetlerin yarattığı şanssız play off eşleşmesi, Özyer´in zaman zaman takımı isteklendirmede yetersiz kalması, transferde oynanan kumarın kaybedilmesi. Dışsal etkenler ise; hepimizin bildiği gibi hakemler ve bağlı oldukları federasyonun yanlı tutumu, sponsorun öncelikli tercihi olmamak, taraftarın da oyuncular gibi zaman zaman maç seçmesi.

Soru: Başka bir koç olsaydı bu takım daha iyi neticeler alır mıydı?

Elbette farklı bir koç ile sezona girmiş olsaydık başarılı olabilirdik ancak daha vahim bir sonuçla da karşılaşmak mümkündü. Play off´a kalamamak, ULEB´te gruplardan çıkamamak ya da ayağını yorganına göre uzatmayan bir koçla çalışıp sezon ortasında maddi krizle karşılaşıp yabancı oyuncuların takımı terk etmesi sonucu hüsranla biten bir sezon gibi.

Soru: Hocanın takımın üzerinde gerekli olan otoritesi mevcut mu?

Oyuncuların kenara alınırken verdikleri tepkiye bakarak Murat Hoca´nın otorite zayıflığından söz etmek mümkün. Ancak benzer sorunu Fener Ülker´in koçu Tanjevic´de de görüyoruz ancak O´nun takımı şu anda üst tura çıktı. Bu da bende başarı ya da başarısızlıkta hocanın otoritesinin temel bir etken olmadığı kanaatini edindiriyor.

Sonuç olarak Murat Özyer´i savunanlar da savunmayanlar da Özyer´in yolun başında olduğunu ve eksik yönlerinin olduğunu biliyor. Burada önemli olan terazinin bir tarafına eksileri bir tarafına artıları konduğunda ağır gelen taraf hangisi? Bana göre terazinin artı tarafı size göre eksi tarafı ağır basıyor olabilir. Burada önemli olan fikirlerimizi saldırgan bir üslup kullanmadan paylaşmak. Saldırgan bir üslubu genelde haksız olduğunu, karşı tarafı ancak laf kalabalığıyla alt edebileceğini düşünen kişiler kullanır.

* En başarılı yabancı transferlerin de Gaines ve Owens olduğu da bir gerçek.

Bu sorulara cevap vermek için takımın içinde olmak gerekiyor kelimesi. Yalnızca doğrulardan kaçmaktır,bu soruları basketbolu bilen takımı takip eden her galatasaray'lı basketbol sever çok kolay yanıtlayabilir.Ama bakıyorum da yalnızca savunmak için savunanlar var bu daçok yalnış bir tutum aranızda bir çoğunuz daha şampiyoluk görmediği halde bu sene çok rahat şampiyon olabilecek bir takımın daha ilk turda süpürmesini ,çok basit bir olay sanıyorsunuz.Murat hoca düşen bir takım devralmadı.geçen sene alınan oyuncular da bu sene alınan oyuncular arasında tek fark aradaki fiyat farkıdır. Geçen senede oyuncular üzerinde otareite yoktu malesef bu senede yok .siz bildiğiniz gibi olayı algılayın ama doğruları söylemezseniz .Galatasaray'a kötülük edersiniz.Çeşitli bahanelerle bu soruları cevaplamamanız .Bunun en güzel kanıtıdır.

M.DURAN

son 2 yılda takımın gelişmesindeki en büyük etmen maddi güçtür,yaklaşık 10 yıldır cok cüzzi paralarla mücadele ediyorduk,geçmiş dönemde bir cok hocamızı yerden yere vurduk , fakat düşünüyorumda o bütçelerle nereye kadar gidilebilirdi?? ...
-fitch ve malikin oldugu takımlara bir bakalım acaba ikinci bir skorerimiz varmıydı,gecen sene fatih sakatlandımı eyvah diyorduk bunları unutmayalım!!!
-evet yukarı dogru bir ivmemiz var fakat bunda murat hocadan cok yapılan yatırımın payı var,bu takım inanın hocasız zaten ceyrek final oynardı...ligde başarısız olduk, fakat murat hocanın uleb de hakkını yemiyelim ,nasıl oldu? ne kadar payı var? bilemem ama ortada bir başarı var
bütçemiz hedefimiz belli olmadan gitsin kalsın demek zor!! eğer daha büyük hedefler varsa murat hocayla olmaz, bu benim şahsi fikrim...

Mithat Duran' Alıntı:
Bu sorulara cevap vermek için takımın içinde olmak gerekiyor kelimesi. Yalnızca doğrulardan kaçmaktır,bu soruları basketbolu bilen takımı takip eden her galatasaray'lı basketbol sever çok kolay yanıtlayabilir.Ama bakıyorum da yalnızca savunmak için savunanlar var bu daçok yalnış bir tutum aranızda bir çoğunuz daha şampiyoluk görmediği halde bu sene çok rahat şampiyon olabilecek bir takımın daha ilk turda süpürmesini ,çok basit bir olay sanıyorsunuz.Murat hoca düşen bir takım devralmadı.geçen sene alınan oyuncular da bu sene alınan oyuncular arasında tek fark aradaki fiyat farkıdır. Geçen senede oyuncular üzerinde otareite yoktu malesef bu senede yok .siz bildiğiniz gibi olayı algılayın ama doğruları söylemezseniz .Galatasaray'a kötülük edersiniz.Çeşitli bahanelerle bu soruları cevaplamamanız .Bunun en güzel kanıtıdır.

M.DURAN
Mithat Bey, sorularınıza ısrarla muhatap aradığınız için zamanımı ayırarak yanıt verdim. Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ancak "siz bildiğiniz gibi olayı algılayın ama doğruları söylemezseniz Galatasaray'a kötülük edersiniz. Çeşitli bahanelerle bu soruları cevaplamamanız bunun en güzel kanıtıdır." vb suçlayıcı ifadeler kullanamak sizin gibi basketbol bilgisi ve Galatasaray kültürü üst düzeyde olan birisine pek yakışmamış! Ayrıca neden doğruları söyleyemediğimi de açıklayın, hep beraber öğrenelim.

Cihat Cetin' Alıntı:
son 2 yılda takımın gelişmesindeki en büyük etmen maddi güçtür,yaklaşık 10 yıldır cok cüzzi paralarla mücadele ediyorduk,geçmiş dönemde bir cok hocamızı yerden yere vurduk , fakat düşünüyorumda o bütçelerle nereye kadar gidilebilirdi?? ...
-fitch ve malikin oldugu takımlara bir bakalım acaba ikinci bir skorerimiz varmıydı,gecen sene fatih sakatlandımı eyvah diyorduk bunları unutmayalım!!!
-evet yukarı dogru bir ivmemiz var fakat bunda murat hocadan cok yapılan yatırımın payı var,bu takım inanın hocasız zaten ceyrek final oynardı...ligde başarısız olduk, fakat murat hocanın uleb de hakkını yemiyelim ,nasıl oldu? ne kadar payı var? bilemem ama ortada bir başarı var
bütçemiz hedefimiz belli olmadan gitsin kalsın demek zor!! eğer daha büyük hedefler varsa murat hocayla olmaz, bu benim şahsi fikrim...

Bu yoruma sapka cikarilir.Acaba yonetim kanadından bu ve buna benzer taraftar goruslerini okuyanlar varmıdır???Murat Ozyer Banvitsporda iş yapar,o tarz takımlarda,basarılı olur ancak..

Uleb yarı finalinden sonra açılsaydı bakalım bu anket tepetaklak olunca Murat Özyerin pimi çekilmiş bile

Sonuna kadar Murat Özyer

Burada da hiçbir başarısı olmayan,kabiliyetsiz ve kontenjandan coach'luk yapan bir Erman Kunter portresi

Erman Kunter kupayı istiyor

Fransa Kupası'nda 18 Mayıs'da ASVEL ile final oynayacak olan Cholet Basket'in Türk teknik adamı Erman Kunter
, en büyük hedeflerinin bu yıl ikinci kupayı kazanmak olduğunu açıkladı. Cholet, daha önce, sezon ortasında düzenlenen ve Fransa'nın 3 numaralı kupası olan 'Semaine des As'08'ı (Haftanın Ası Kupası) kazanmıştı. Kunter'in öğrencileri bu kupanın yarı finalinde ASVEL'i 73-65 mağlup etmişti.

Erman Kunter, bu sezon genç ve deneyimsiz oyunculardan oluşan Cholet ile başarılı bir sezon geçirerek, takımının play-off serisine kalmasını sağladı.

Fransa Basketbol Ligi'nde (Pro A) play-off serisi 21 Mayıs tarihinde başlarken, ligi sekizinci bitiren Cholet (15-15)'in ilk turdaki rakibi normal sezonun lideri Le Mans (23-7) oldu. Kazanılmış 2 maç üzerinden oynanan serinin diğer maçları 24 ve 28 (Gerekirse) Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Bu iki takım arasında oynanan ilk maçı Le Mans evinde 70-59 kazanırken, sezonun ikinci yarısındaki maçta ise Cholet rakibini 89-80 mağlupo etmişti.

anlamadığım bir konuda murat hocayı istemeyenler sanki galatasaraya ihanet etmiş gibi görülüyor,bu kesinlikle dogru değil,onu sizin sevdiğiniz kadar en az bizde seviyoruz fakat mesele şudur ki murat hocayla ben gelecege umutla bakamıyorum..
nedenleri sıralarsak;
-sene başına gidelim herkes harıl harıl çalışıp transfer yaparken murat hoca nba de antreman kursundaydı,sonra ne oldu peki hep 2. ya da 3.tercihlerimize kaldık,şapkadan biri cıktımı diğeri gitti... planlar sürekli değişti o gelirse şunu yollıyalım bunu alalım derken bu takım cıktı ortaya,atletik hızlı adamlardan kurulu bir takım,peki murat hoca ne yaptı tamamen sete set hücumlara dayalı bir oyun temposuz bir stil bunun sonucunda en az 5 maç 10 dakika sayı atamadıgımız periodlar oldu,bazı oyuncuları hiç kullanmadı ama sakatlıklar ortaya cıkınca bu adamlardan verimde alamadık çünkü özgüven diye bişey kalmamıştı
-şimdi hedefler her sene büyüyor murat hoca hitea gainese söz geciremiyorsa yarın daha büyük kariyerli oyunculara nasıl söz gecirecek cok merak ediyorum..
özetlemek gerekirse...
transferde cok gec kaldı bu kendi sucuydu,alınan oyuncuların karakterine uygun basketbol oynatamadı,kadro genişken bazı oyuncuları küstürdü,bence murat hoca çok fazla kaderci bir antrönör bazen olayları akışına fazla bırakıyor

Murat Hocanın 2 yıllık süreçte yaptıklarına saygımız sonsuz ama önceki yılları Murat ÖZYER yılları ile karşılaştıranlar büyük bir yanılgı içine girerler.

Şu sebeplerledirki;Kendisine sunulan imkanlar daha önceki dönemlerle kıyaslanamayacak kadar iyidir.Sponsor olayları çözülmüş,Basketbol şubesi kendi ayakları üstünde durabilir hale gelmiştir.Maddi imkanlar ödemelerin günü gününe yapıldığı bir duruma gelmiştir.Murat ÖZYER'e sadece doğru kadro kurmak ve yönetmek kalmıştır.1.Yıl fazla gözebatmamış ama 2.yıl tam bir fiyasko olmuştur.Şimdi bazı arkadaşların söylediği 2.lige düşmüş takımı aldı bugünlere getirdi gibilerinden uçuk yorumlar okuyoruz :shock: inanın bu imkanlar o insanlarada sağlansaydı durum çok ama çok farklı olurdu,bir yandan yokluk içinde çalış başarısız ol diğer yandan bütün imkanlar sağlansın fiyasko yaşa!

Bu imkanlar kime sağlansa Türkiye içinde daha yüksek başarılar sağlayacağımız neredeyse garantidir.Böyle bir kadro kurup ilk turda elenmenin faturası bayrağı devretmektir.Murat ÖZYER'inde bunu yapacağına inanıyorum.

Bizim daha tecrübeli,otoriter bir Koç'a ihtiyacımız vardır.Bunu buldukmu zaten başarı her alanda kendiliğinden gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...