Yol Verin Gitsin

Yakında çok sevgili Aziz abininde takımla ilişiği kesilir,o zaman anlarsın bu sistemi?

Aman dikkat edin Mithat bey bu sefer siz Koray abinizle kol kola bu takımdan gönderilmeyinde.....

Bu taraftarın sabrı taşıyor sizin bu yaptıklarınıza bir yere kadar tahammül ederler sizleri baştacı etmeyi bilen bu taraftar yeri geldiğinde alaşağı etmeyide bilir.

Kaan Can Abinin dediği gibi Tarık Akan ve Kaan Kural'ı göreve bekliyoruz.
En azından Koray Hoca'dan iyi yapar.
En azından Toliver ve Hosley'e şut atma topu içeri indir diyebilir.

Fevzi Genç' Alıntı:
Yakında çok sevgili Aziz abininde takımla ilişiği kesilir,o zaman anlarsın bu sistemi?

Aman dikkat edin Mithat bey bu sefer siz Koray abinizle kol kola bu takımdan gönderilmeyinde.....

Bu taraftarın sabrı taşıyor sizin bu yaptıklarınıza bir yere kadar tahammül ederler sizleri baştacı etmeyi bilen bu taraftar yeri geldiğinde alaşağı etmeyide bilir.

Fevzi bey ben niye gideyim,merak etmeyin o taraftarlar benim sevdamı iyi bilirler,ben bu kulüpte şuan görev yapmıyorum yapmayıda düşünmüyorum!!!

Mithat Duran de ki ,
Fevzi bey ben niye gideyim,merak etmeyin o taraftarlar benim sevdamı iyi bilirler,ben bu kulüpte şuan görev yapmıyorum yapmayıda düşünmüyorum!!!
----------------------------------------------
Zaten sizin birsey düsünmenize gerekte yok bildiğiniz ve hatta yazdığınız gibi " GALATASARAY 'da görev alınmaz , VERILIR ".
Artık bir cizgide durmayı basarmalısınız !

Tab BALDWIN'e gelince

Gecen sezon Efes Pilsen'e de menacerler pazarlmak için çok ugraştılar.Ama basketbolu iyi takip edenler ve bilgi akısı olanlar bu konuyu bilir.Koç BALDWIN 'in Bandırmadan gitme sebepleri çok farklı konular
1. Irkçılık
2. Taciz

Efes Pilsen 'in Baldwin'e verdigi cevap hemen negatif oldu düsünmediler bile.
Mithat bey ve abilerinin baska ulasabileceği ve hatta telefonlarına cıkacak baska yabancı antrenör olmaması biraz da Baldwin i onlar için vazgecilmez bir deha haline getiriyor.
Basarılar

ümit davala görevden alındığında bu skibbeye bir mesajtı...Skibbenin sevdiği bir adamın kulüple ilişkisi kesildiğinde SIRA SANA GELECEK mesajıdı...Bu ama koray hocayla aziz bekirin anlaşamadığını düşünürsek mithat bey dediği gibi aziz bekirin kulüple ilişkisi kesilirse bu taraftara ve basına bir mesajdır sanırım...Benim bundan anladığım koray hoca sezon sonuna kadar kulüpte kalacak...

Kemal Aday' Alıntı:
Tab BALDWIN'e gelince

Gecen sezon Efes Pilsen'e de menacerler pazarlmak için çok ugraştılar.Ama basketbolu iyi takip edenler ve bilgi akısı olanlar bu konuyu bilir.Koç BALDWIN 'in Bandırmadan gitme sebepleri çok farklı konular
1. Irkçılık
2. Taciz

Efes Pilsen 'in Baldwin'e verdigi cevap hemen negatif oldu düsünmediler bile.
Mithat bey ve abilerinin baska ulasabileceği ve hatta telefonlarına cıkacak baska yabancı antrenör olmaması biraz da Baldwin i onlar için vazgecilmez bir deha haline getiriyor.
Basarılar

Cesur olda kimliğini açıkla buluşalım,senin yanında arsen vengerden,obrodoviçe kadar her hocayı yanında arayayım.

Geçen sene efes daha sezon bitmeden ve rusya avrupa şampiyonu olmadan david blattle anlaştı..David bırakınca ergin ataman gündeme geldi ama beşiktaşla sözleşmesinden dolayı olmadı sene sonunu beklediler yani tab baldwin hiç gündeminde yoktu yine yanlış bilgiler.

Kemal Aday' Alıntı:
Mithat Duran de ki ,
----------------------------------------------
Zaten sizin birsey düsünmenize gerekte yok bildiğiniz ve hatta yazdığınız gibi " GALATASARAY 'da görev alınmaz , VERILIR ".
Artık bir cizgide durmayı basarmalısınız !

Kemal bey hala havanda su dövüyorsunuz,korkmayın açıklayın gerçek kimliğinizi.Ben nokta gibi sabitim sahte isimlerin arkasına sığınan virgüller gibi kıvrılmam.Sanada tavsiye ederim.

Allah ömür verirse 2015 yılından önce külüp işleri ile ilgili bir görev yapmayı düşünmüyorum ama her zaman destek veririm sizin gibi köstek olmam.

Mithat Bey yorumlarinizda fevkalade yaziyorsunuz.Sizi tebrik etmek isterim ilk once.Ikincisi ise bu takima kesinlikle Jasmin Repesa tarzi bir coach gerekli oldugudur.Maddi guc ve kaliteli coach ve oyuncular ile ancak bir seyler yapabiliriz.

Can Yapici' Alıntı:
Mithat Bey yorumlarinizda fevkalade yaziyorsunuz.Sizi tebrik etmek isterim ilk once.Ikincisi ise bu takima kesinlikle Jasmin Repesa tarzi bir coach gerekli oldugudur.Maddi guc ve kaliteli coach ve oyuncular ile ancak bir seyler yapabiliriz.

Teşekkür ederim.Ama ilk şart bağımsız özerk şube bizi aydınlığa taşıyacak yol.

Kesinlikle..Bagimsiz ozerk bir sube gereklidir.Ayrica taraftar olarak yani bazı seylerin degismesi lazim.Objektif olunmali bir cok konuda derim.Yani yok bu sene kesin sampiyonuz vs gibi hirsli,iddali yaklasimlarla devam edersek her sezon oldugu gibi hayal kirikliklari yasariz.Taraftar olarak bilinclenmeliyiz derim.Ozerklik 1 bu 2..bilmem siz ne dusunuyorsunuz?

Can Yapici' Alıntı:
Kesinlikle..Bagimsiz ozerk bir sube gereklidir.Ayrica taraftar olarak yani bazı seylerin degismesi lazim.Objektif olunmali bir cok konuda derim.Yani yok bu sene kesin sampiyonuz vs gibi hirsli,iddali yaklasimlarla devam edersek her sezon oldugu gibi hayal kirikliklari yasariz.Taraftar olarak bilinclenmeliyiz derim.Ozerklik 1 bu 2..bilmem siz ne dusunuyorsunuz?

Çok doğru ben bu konuya euro lig ve biz konusunda değindim ordaki taraftarın nasıl örgütlendiğini maça olumlu yönde nasıl etki ettiğini canlı gördüm ve imrendim açıkçası,önümüzde ki !!! yıllar umutla bakmak için çok nedenimiz olacak ben inanıyorum.

Tab Baldwin basketbolu çok iyi bilen bir insan; bir başkan olsam staff'ımda isteyebileceğim bir uzman; lakin, şampiyonluk seviyesinde bir koç olmanın bazı kriterlerinden uzakta olduğu kanısındayım.

Kemal Bey; söylediklerinizin %50 si yanlış diye düşünüyorum. kalan %50 sinin de doğru olduğundan emin değilim. Taciz suçlaması ; kimden duyduğunuz birşey; bilemiyorum; lakin ; kariyerinin hiçbir aşamasında bu konuda bir iz yok; bizzat tanıyan insanlar da; böyle birşeyin mümkün olmaycağını söylüyor.

Irkçılık konusuna ise pek girmek istemiyorum. Çok emin değilim. Koçun Aryan olduğuna dair bazı şeyler dolaşır yıllardır; lakin bu da; iddia noktasından öteye gitmedi şimdiye kadar.

Ha bir ihtimal de; dünyanın kendini en iyi gizleye sapığıyla beraber olma htimalimiz; lakin pek geçerli olduğunu düşünmüyorum bu ihtimalin.

Sevgili Ünsal Tab BALDWİN kariyerine bakarsak new zelland takımını şampiyon yapmış bir hocadır.Tabi herkesin kriteri farklı yalnız Banvite bir kimlik kazandırdığı aşikar.Sistemi olan bir hocadır,ırkçılık konusuna gelirsek,bu güne kadar çalıştığı hiç bir oyuncudan bir şikayet duymadım,sende bilirsin spor camiasında ırkçılık dopingden ağır bir suçtur,böyle bir olay asla örtbas edilmez.

Taciz iddası ise yapan arkadaşın ismi gibi yalan ve asılsızdır.

Bizim bir geçiş dönemine ve sisteme ihtiyacımız var eğer kariyeri tavan yapmış yerli veya yabancı bir hoca ile antlaşmassak benim için tercih sıralamasının en üstünde yer alır.

Mithat Duran' Alıntı:
Sevgili Ünsal Tab BALDWİN kariyerine bakarsak new zelland takımını şampiyon yapmış bir hocadır.Tabi herkesin kriteri farklı yalnız Banvite bir kimlik kazandırdığı aşikar.Sistemi olan bir hocadır,ırkçılık konusuna gelirsek,bu güne kadar çalıştığı hiç bir oyuncudan bir şikayet duymadım,sende bilirsin spor camiasında ırkçılık dopingden ağır bir suçtur,böyle bir olay asla örtbas edilmez.

Bizim bir geçiş dönemine ve sisteme ihtiyacımız var eğer kariyeri tavan yapmış yerli veya yabancı bir hoca ile antlaşmassak benim için tercih sıralamasının en üstünde yer alır.

Şimdi ; Baldwin hakkındaki tezi anlatmak için; uzun yazmam gerekcek; o kadar vaktim yok. Yalnız bir iki konuyu düzelteyim;

- Kemal beyin sahte profil olduğu gibi bir iddiada bulunmadım.

- Tab Baldwin; Yeni Zelanda milli takımıyla hiçbiryerde şampiyon olmadı; geçmişteki şampiyonluklarının tamamı; yeni Zelanda yerel liginde.

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1l3m69e8]Sevgili Ünsal Tab BALDWİN kariyerine bakarsak new zelland takımını şampiyon yapmış bir hocadır.Tabi herkesin kriteri farklı yalnız Banvite bir kimlik kazandırdığı aşikar.Sistemi olan bir hocadır,ırkçılık konusuna gelirsek,bu güne kadar çalıştığı hiç bir oyuncudan bir şikayet duymadım,sende bilirsin spor camiasında ırkçılık dopingden ağır bir suçtur,böyle bir olay asla örtbas edilmez.

Şimdi ; Baldwin hakkındaki tezi anlatmak için; uzun yazmam gerekcek; o kadar vaktim yok. Yalnız bir iki konuyu düzelteyim;

- Kemal beyin sahte profil olduğu gibi bir iddiada bulunmadım.

- Tab Baldwin; Yeni Zelanda milli takımıyla hiçbiryerde şampiyon olmadı; geçmişteki şampiyonluklarının tamamı; yeni Zelanda yerel liginde.[/quote:1l3m69e8]

Şampiyon oldu derken okyanusya ligini avustralyanın önünde bitirerek ya dünya kupası veya olimpiyatlara katıldı,diye hatırlıyorum.zaten o şahsın sahte isim olduğunu ben idda ediyorum. Yanılmıyorsam bizim akdeniz oyunları gibi bir organizasyonda da şampiyon oldular.