Yol Verin Gitsin

Aldım hafızaya merak etme abi ;)
Dünkü maçtada görüldüğü gibi gelişen ve değişen hiç birşey yok.
94 sayı gne felaket bir rakam tek fark giren üçlükler.

Burak Barut' Alıntı:
Aldım hafızaya merak etme abi ;)
Dünkü maçtada görüldüğü gibi gelişen ve değişen hiç birşey yok.
94 sayı gne felaket bir rakam tek fark giren üçlükler.

Kardeşim sen başka birşey yazmaz mısın ? :)

Mesaj atıyor 94, foruma giriyorum 94
Allah'tan Msn'de falan karşılaşmadık. Orada da aynı mevzu dönerdi. :)

Bu liseli meselesini hortlatmak istemiyorum ama son günlerde başka bir moda var...Ben Galatasaray taraftarı değil,Galatasaray'lıyım...Bu moda kimle başladıki acaba en son Candan Erçetin'den duydum,garip bir yaklaşım,ayrıca birazda beni üzen bir yaklaşım...Neyse biraz derin bir konu bu başlığı amacından çıkartmayalım sadece böyle bir tartışmanın olduğunu gördüm yazmak istedim...

Aldığınız mağlubiyetlerin takım kimyasıyla alakası yoktur.
Oyak-Karşıyaka-casa'ya takım kimyası diyorsanız Fener'den fark yiyince ne diyeceksiniz.Bahanelerin arkasına saklanarak bu takımı yönetemezsiniz ve Burak Barut olarak diyorum ki Yol Verin Gitsin !...

Ağzına sağlık.

Murat Taşer' Alıntı:
Milojeviç'in aldığı süre bence kenar yönetimin basketbol bilgisini yeterince yansıtmaktadır..

Murat hangi bilgi ?

ortada bir bilgi falan yok. hiçbir şey yok.

Takım, Allah'a emanet sahada.

Şu forumda basketbolu çok iyi bilen gençler var, onları getir şu takımın başına, bu kadar kötü yönetemezler bu takımı.

Geçen maç Toliver 31 sayı atmış, adam 19 dakıka sahada. bu maçta Milojeviç takımı taşıyor, adam bir çıkıyor, bir daha ortalarda yok. adama cinnet geçirtirler.

Bir kadro ancak bu şekilde ele yüze bulaştırılabilirdi.. Henüz hiçbirşey için geç değil ve herşeyden önemlisi henüz kaybettiğimiz önemli birşeyler yok önemli olan play-offlar ve bu halimizle play-offlarda ne durumda olacağımızı bilmek hiçte zor değil..

Bundan dolayı tekrar ve tekrar yazmak lazım henüz geç değil.. Bu takımı takım yapabilecek, oyun düzeni yerleştirebilecek bir hocaya ihtiyacımız var.. Bu şekilde bir kadroyu ziyan etmek kimsenin hakkı değil..

Bundan dolayı..
Yol verin gitsin.. LÜTFEN..

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Murat Taşer":3bz8d1lh]Milojeviç'in aldığı süre bence kenar yönetimin basketbol bilgisini yeterince yansıtmaktadır..

Murat hangi bilgi ?

ortada bir bilgi falan yok. hiçbir şey yok.

Şu forumda basketbolu çok iyi bilen gençler var, onları getir şu takımın başına, bu kadar kötü yönetemezler bu takımı.

Geçen maç Toliver 31 sayı atmış, adam 19 dakıka sahada. bu maçta Milojeviç takımı taşıyor, adam bir çıkıyor, bir daha ortalarda yok. adama cinnet geçirtirler.[/quote:3bz8d1lh]

Kesinlikle katılıyorum..5/5 oynamış olması gibi rakamsal ifadeleri geçtim, tecrübesi ve zekasıyla fenerin pota altıyla en çok mücadele edebilecek adamdı..Ve dikkat edin bu Hoca'nın kenarda adam unutmak gibi bir alışkanlığı var..

Koray Hoca'yla ya da değil bu takım yarı finali görür, sonrası; Koray Hoca'yla karanlık Koray Hoca'sız en azından umut..

Yol Yakınken

Tahmin ettiğim gibi,maçtan sonra bombalar başladı,daha önce yazdım üçlükle yaşayan üçlükle can verir,daha 1 hafta geçti başımıza geldi.

Beni tanıyan herkes bilir,yanlışa yanlış derim,nasıl Murat hoca tercihi yanlışsa,Koray abide bu ligin heyacanını kaldıramıyor benim naçizane tavsiyem.

Pazar günü avrupa kupası final maçından sonra bu takımı Erman KUNTER'e teslim etmek.

Benim beğenmediğim ama forumdaki bir çok kişinin önemli dediği kupada final oynayacak belki kazanacak,takımın hocası bir Türk ne mutlu bize,acı yanı biz bu hocayı elimizin tersiyle ittik.

Koray abi kendini fazla yıpratma ve yol yakınken bırak senin kucağına bırakılan bomba,artık patlama sinyali veriyor.

Re: Yol Yakınken

Mithat abi yaşanmış malum sebepler nedeniyle Erman hocaya bir daha teklif ileteme yüzsüzlüğünü yapamayacağımızı en iyi senin bilmen gerekiyor.. O tren vakti zamanında geçti artık geç olmadan farklı alternatiflere bakmamız gerekiyor..

Alen Hekimbas' Alıntı:
Mithat abi yaşanmış malum sebepler nedeniyle Erman hocaya bir daha teklif ileteme yüzsüzlüğünü yapamayacağımızı en iyi senin bilmen gerekiyor.. O tren vakti zamanında geçti artık geç olmadan farklı alternatiflere bakmamız gerekiyor..

Sevgili Alen bir tek olmuşla, ölmüşün çaresi olmaz geri kalan düzelir ve telafi edilir.

En Doğru İsmi Biliyorum.

Bazı isimler yıprandı isim olarak Erman Kunter'de bunlardan biri.Orhun Ene Banvit'le anlaştı.Murat Özyer konusunu herkes biliyor.Aydın Örs gelmez.

Oktay Mahmud'i önerimi yönetim inşallah dikkat'e alır.Kazanan Galatasaray olacak,Yüzü gülen Galatasaray taraftarı olacak ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
En Doğru İsmi Biliyorum.

Bazı isimler yıprandı isim olarak Erman Kunter'de bunlardan biri.Orhun Ene Banvit'le anlaştı.Murat Özyer konusunu herkes biliyor.Aydın Örs gelmez.

Oktay Mahmud'i önerimi yönetim inşallah dikkat'e alır.Kazanan Galatasaray olacak,Yüzü gülen Galatasaray taraftarı olacak ...

Çok isterim takımda görmeyi,ancak bizim hocaya senelik 1000000 mil.dolar verecek kadar lüksümüz olduğunu sanmıyorum.

Guroviç'e 1 milyon veriyorsak Oktay Hoca'ya altın tepsi içinde o 1 milyon doları vermemiz lazım. 10küsür milyon doları sırf hocaya 1 milyon dolar vermeyeceğiz diye heba etmenin anlamı ne abi?

Eren Aydın' Alıntı:
Guroviç'e 1 milyon veriyorsak Oktay Hoca'ya altın tepsi içinde o 1 milyon doları vermemiz lazım. 10küsür milyon doları sırf hocaya 1 milyon dolar vermeyeceğiz diye heba etmenin anlamı ne abi?

Ben şu andan bahsettim yeni sezondan değil Eren.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":2utcflj3]Guroviç'e 1 milyon veriyorsak Oktay Hoca'ya altın tepsi içinde o 1 milyon doları vermemiz lazım. 10küsür milyon doları sırf hocaya 1 milyon dolar vermeyeceğiz diye heba etmenin anlamı ne abi?

Ben şu andan bahsettim yeni sezondan değil Eren.[/quote:2utcflj3]
Kusura bakma abi.

Onur abi Oktay Mahmudi konumu kilitlemişsin biliyordum kilitleneceğini zaten yakında açmanız gerekecek.O başlıkta konuşulacak çok şey olacak belli bir süre sonunda.

istersen Mahmudiye 3milyon dolar ver...onun ve bu tip adamların önüne en az 5 senelik proje koymadan bu adamlar getiremezsin

Fener bu organizsayona ilk başladığı yıllarda 2 sene sonra şampiyonuz dediler..ve başardılar..

biz bastıralım parayı alalım mahmudiyi görmemişler gibi ilk senede şampiyonluk beklersek hiçbirşey olmaz..zaten dediğim gibi böyle bir düşüncede de getiremezsin bu tip coacları