Jaka Lakovic

kaan kuralı çok eleştirdik buradan artık gerek yok bence..Çünkü kendisi çok iyi bir geri vitesçi olduğunu gösterdi.
Galatasaray için euroleague henüz erken demişti sanırım,eleme maçlarından sonra bu takım ona gereken cevabı verdi..elemelerden sonraki yazısını okursanız,çok net farklılıklar,geri vitesler görebilirsiniz:)

Kaan kural Nba yorumlasın bence,hiç girmesin bu işlere..Lakovic için savunma konusunda pozisyonunun avrupadaki en kötüsü demişti..Bizde Lakovic müthiş bir savunmacı demedik hiç bir zaman ama fiziksel defektleri olsa da elinden geleni yapar,yüreklidir dedik..

Basketbolun Hagi si geldi bence takımımıza.Mütiş oyuncu, çok soğukkanlı.Zaten kalitesi rakip takımın çok üstünde.Diğer oyuncularda ona ayak uydurursa çok daha başarılı oluruz inşallah.

Jaka bu macların adamı euroligde encok maca cıkmıs 2 adam olucak en cok sayı atan 4 adam bu adama laf edicez carpılır valla carpılır ellerin dert görmesin jaka

Çok karakterli adammış ben bu yönünü bize gelmedne bilmiyordum doğrusu her halinden her hareketinden hatta twitter'ından belli ilk galibiyet çok önemli herkes büyük efor zarf etti ama kutlama için vakit yok daha çok çalışmmız lazım demiş ...

Benim anlamadığım 33 yaşında olan bir insan nasıl bu kadar genç görünüyor.. :)

süper dinleniyor maç içinde gerektiğinde ortaya çıkıyor..

are you big player ?

haha

Forumda bir servet kardeş vardı,Lakovic'i beğenmeyen..Dünkü performansı ona selam olsun..

Müthiş bir winner'ımız var artık..

Büyüksün Jaka REYİZ !!!

Dünkü Prokom maçında savunmada da çok gayretliydi. Hücumu zaten saymıyorum, orda kusursuza yakın oynadı. Ama savunmadaki gayreti beni çok sevindirdi. Her oyuncu müthiş savunma yapacak diye bir kural yok, her oyuncunun yapısı özellikleri farklı tabi, ama bu gayreti göstermesi onun ne kadar büyük bir profesyonel olduğunun da kanıtı. Formanın arkasına 5 Lakovic yazdırma fikri de hoşuma gitti bu arada :)

Dünkü performansı mükemmeldi. Artık soru işaretlerini de büyük oranda kaldırmıştır.
Takım izlemek müthiş keyifli Lakovic'i izlemek ayrı keyifli. :)

Lakovic büyük bir oyuncu. Açıkcası daha iyisine de bütçemiz yetmezdi zaten. İyiki gelmiş, ama kritik anlarda bir tek ona güvenirsek canımız çok yanar. Dünkü maçın son 7 dakikası bize ders olmalı...