Jaka Lakovic

Bir oyuncumuz büyük oynarken mizacım gereği tepkisiz kalıyorum,susarak izliyorum.Dün o her şeyi söyledi.Ben yırtınsam ne olur ki? :) O bölüm hiç bitmesin,maçın sonuna kadar bütün toplar Lakovic'in elinden dağılsın istedim.
Ömer Onan eline koluna dikkat eder artık.

seneye kesinlikle 6 yabancı olmalı kadroda sakatlık formsuzluk yoğun maç trafiği filan bu durumda takımda kalması 6. yabancı kontenjanı açısından çokda sıkıntı olmaz helede böyle oynarsa oooo:)

Jaka Lakovic ‏ @LakovicJaka Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
What's wrong with the league organization. For last round of regular season the teams have to wait 8 days. This is 2012. #badorganization

Adam haklı.

Play-Off'lar öncesi Jaka'nın form grafiğini yukarıya çıkarması bizim açımızdan çok önemli bir avantaj olacaktır. Stres, konsantrasyon,savunma gibi faktörlerin öne çıkacağı bir dönemde, Lakovic gibi bir tecrübenin form tutmuş olması güzel olacaktır.

Takımın performansı düşüşteyken herkesi mutlu eden en büyük nokta Lakovic'in artan formu olsa gerek.. Son maçlarda çok iyi oynamaya başladı, Play Off'lar öncesi çok çok önemli bir gelişme gerçekten.. Play-Off'larda da umarım devam eder bu güzel performansı..

Lakovic, Lakovic gibi oynamaya başladı.Umarım böyle devam eder .Takımımızın play oflarda çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Son maçlardaki düşüşün büyük maçların kazanılmasının ardından diğer maçları küçümsemeden kaynaklandığını düşünüyorum.Tabi takımımızın bu sene çok yoğun bir maç temposunda oynadığınıda unutmamak lazım.Play offlarla beraber yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum.

winnermış...şutörmüş...tecrübeliymiş...bir EL önelemesi bir de fenerbahçe maçı dışında koskoca sezonda naptın aslanım? airball'ların havalarda uçuştu...arroyo'nun karşısında crossover manyagı oldun...ama allah var bandırma kırmızıya karşı iyi oynadın hakkını yemeyeyim...

winnermış...şutörmüş...tecrübeliymiş...bir EL önelemesi bir de fenerbahçe maçı dışında koskoca sezonda naptın aslanım? airball'ların havalarda uçuştu...arroyo'nun karşısında crossover manyagı oldun...ama allah var bandırma kırmızıya karşı iyi oynadın hakkını yemeyeyim...

sadece sözlerine . diyorum zaten gerekeni demişsin onun içinde soylenecek söz yok helal olsun...

Maçta arroyoyu savunamayacağı belliydi zaten savunmada çok aksadı ama Oktay hoca çok az kullandı Jakayı . Bir de neden son 50 saniye kala oyuna aldı hakaret eder gibi ?

jaka bir oyun kurucu değil kabulüm ama arkadaş ne oyun kuruculuk yapıyor ne ceza şutu atıyor ben isterim arkadaş sayı atamıoruz sorun burdada başlıyor takım iyiyse herkes iyi kötüyse herkes kötü mesele ligi birinci bitirmek değil playofta 8 den gir sorun değil.