2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her mevkiide en az 2 tane hazır oyuncu bulunması gerekiyor.Yani başarı istiyorsak rotasyondaki 12-13 oyuncuyuda kullanmamız gerekiyor.

cemal,fatih,britton,erdem gitmesi gerekiyor

Aykun Alan' Alıntı:
her mevkiide en az 2 tane hazır oyuncu bulunması gerekiyor.Yani başarı istiyorsak rotasyondaki 12-13 oyuncuyuda kullanmamız gerekiyor.

cemal,fatih,britton,erdem gitmesi gerekiyor

Kadronun geniş olması kulağa hoş gelen bişey.Tabiki maça göre taktik olmalıdır ama belirgin bi ilk beşimiz, oyuna kimin ne zaman gireceği belli olmadılır diye düşünüyorum.Yoksa bu şartlarda oyuncu olmak bile zordur heralde.

Geçen seneki transfer topiğinde baya ismi geçmişti. Çoğu arkadaşımızın alınması gerektiğini söylemişti. Bizim maçlar dışında izlemedim bence alınabilecek bir oyuncu. Ama gönlüm Domercant'ten yana :)

Senen başı hep 3 numara arıyoduk ama Murat hoca daha şutör bir oyuncu istedigi için Hite ı aldık diye tahmin ediyorum ama Rawle Marshalla ında istatisliklerine bakarsak gayet iyi 3lük attıgını görüyoruz Hemofarm a gittigine göre bizden zayıf bir takım ve bütçesini bilmiyorum ama bizden az oldgunu düşnüyorum , Murat hoca istemedigi için almadık herhalde ama keşke Hite la Marshall ı aynı anda alsaydık Marshall gelse Britton alıp bir yabancı hakkımızı gereksiz yere doldurmazdık ve belki sezon daha iyi biterdi .

Oyuncularımızı bence nba 2008 free agents listesinden seçmeliyiz, daha yararlı olacağını hepimiz göreceğiz. Bence Gerald Green'i alalım şuan boşta :p Takım kendine gelir vallahi... :)

arkadaşlar kerem in borcunu odeme zamanı geldi diyenler 2 sne once ahmet comert deki beşiktaş galatasaray maçındakii olayları hatırlasınn anaası mı kaldı babası mı kaldı kereminn adam o kadar kotü oldu ki orda herkes kaafasına göre küfür ettti o maçta da bize 17 sayı civarı atmıştı fazla oynamadan mithat demirel oynamıştı daha fazlaa. bu takıma arkadaşların dediği gibi carl english cuk oturur onun yanında bide itaatkar guard lasımm hite kalmalı hüseyin abbii bi 10 snee daha oynasınn başımız üstünee gaines kalmalı.boddicker de hiç fena olmazz sağlam duruşluu johnsen de çabaladı ama işte biryere kadar bu seneki kadro gerçekten çok çabalaadıı adamlara helal olsunn ama bir murat kaya ya çıkıpp sen bole şolesn denmemesi lazımm sene başını hatırlayınn 10 15 sayı attığı maçları rotasyon kıtlığı yüzünden herkes bocaladıı.Umuyoruzz bu senee eze eze bir galatasaray c.c gelecekk.Bu arada metrodakii reklamlara baktığımda beşiktaşdan shumpert fenerbahçeden mirsad ın rsmleri var ve galataasaray dan birininn olmamasıı entresan bu reklamlar ülkere ait olunca insan .........

Play-offlardan elendiğimiz için olabilir belki.Ben ilk defa o reklamları Telekom'a elendikten sonraki gün görmüştüm.Belki bizim için de hazırlayıp kullanmamış olabilirler.

Kerem borcunu ödedi bizden efes'e giderken!!
O sene takımı efes'ten aldığımız para ile kurmuştuk, ayrıca 2 sene önce bjk maçında bizde küfür ederek ona teşekkür etmiştik :( :( :(

Avrupa da Şampiyonlar ve play-off'lardan elenen takımlar belirlenmeye başlandı.

Tam olarak 1 Hazirandan sonra fırtınalar esmeye başlar.

Gelecek sezon Efesten oyuncu almayalım derim.Kerem Gonlum bence basketi artık bırakmıs,bize gelmesin aman diyim,10 yasındaki cocugun atabilecegi basketleri atamıyor.Ermal Kuqo ise hep aynı,rakipler onun ne yaptigini cok iyi biliyor,Serkan deseniz 3 bilinmeyeli denklem..Bu isimler GS'ya fayda saglamaz..Sorun yaratır..!!Takımın kimyasını bozar..Efesli oyuncular dikkat edin,son seneler cok sımardılar..Milli Takımi bile hak etmiyorlar.Turk oyunculardan tek gelmesi gereken Kerem Tunceri,Kaya Peker,Tutku Acık ve Zaza Pachulia'dır... Bu 4 oyuncu disindakilerden is olmaz!

1-)Dee Brown
b5d.jpg

2-)Tufan Ersöz
profile_tufan_k.jpg

3-)Tarıq Kırksay
b5d.jpg

4-)Quinton Hosley
1416.jpg

5-)Hüseyin Beşok
profile_huseyinbesok_k.jpg

Benim beşim bu :)

Ahmet Dedehayir'a duyurulur :p

Jarvis Hayes Detroit
Anthony Carter Denver
Carlos Arroyo Orlando
Gerald Green Houston
Jason Williams Miami
sinirsiz :p

Tabiki bu isin girgiri.
Bir bakmisiniz aralarindan 2 tane kapmisiz 8)
1 tanesinede raziyim :)

Rawle Marshall aradığımız tipte bir oyuncu. Düzenli bir skorer ayrıca boyu 2.01 ve dezavantaj yaşamaz. kırksay ise çok önemli bir oyuncu. Onu almak çok zor. Çünkü Unics Kazan'da oynuyor. Onlardan çok para vermek zordur. Kerem ise benim gelmesini çok istediğim bir oyuncu. Oyunu iyi yönetebilen, bu klupten çıkmış, tecrübesi olan bir isim...

Murat Şimşek' Alıntı:
Macabi cska da peşinden koşuyodu zaten fitch in ,hatta cska fitch için yıllık 4 milyon dolları gözden çıkarmış langdon ı da yedeğe çekecekmiş hatta rus yapıp milli takımdaki iki numara açığınıda kapatacaklarmış...Zaten şu avrupa'da bi biz akıllıyız ya milletlerin scoutları göremiyo nekadar mütşih bi oyuncu olduğunu fakat biz farkediyoruz.

Fitch gitti hemen hemen heryerde 15-16 sayı ortalamsaı tutturur fakat bu ancak onun kisişel rakamlarına fayda sağlar bizdeki sezonun hatırlayın sadece kendine oynayan takım içinde çok ciddi sorunlar çıkaran(Herkez biliyo çıkan söylentileri)bi oyuncu.Artık bize takım içindeki huzuru bozmayacak en kritik dakikarlada sayı bulabilecek oyuncu lazım benm favorim carl english...

PG içinse ilk tercihim kerem tunçeri ama gönlüm pepe sanchez diyo guard ikilimiz Cücü ve Pepe :)
carl english konusunda hem fikiriz sanıyorum bu forumdaki herkes onu bu takımda görmek ister
gerald fitch konusunda ise ön yargılısın fitch çok yetenekli olmasaydı bu sene detroit kampına çağırmazdı
sadece kendine oynayan diye bir oyuncu tipi yoktur o oyuncunun rotasyondaki rolüdür
onu gs da bu şekilde oynatanda murat özyerdir fitch kime asist yapacaktı oynadığı sezonda ki murat özyer onu bu şekilde hucumları üzerinden oynatmıyorda fitch kendi kafasına göre takılıyorsa ben o coachun otoritesinden şüphe ederim.murat özyer ondan sorumluluk almasını istiyordur zaten genelde şut girdiği zaman kral şutlar kaçtığı zaman ise günah keçisi olur bu tip oyuncular
gerald fitch bu takım için bir renk olacaktır yeterki coach onu kullanmayı bilsin gerald fitch tek skorer olmadığı yani skorun üstüne kalmadığı bir gs ı şampiyon yapar eksikleri yokmudur tabii vardır disiplinsizliği ise gerek coach gerekse yönetim tarafından dizginlenebilir müthiş bir fedakarlıkla parmağı çıkmasına rağmen kazandırdığı banvit maçını hatırlayın tabiki tarıq kirksay ı alabiliyorsan drew nicholas ı alabiliyorsan kabul ama bütçe verimlilik konusunda bu takıma biçilmiş kaftandır
malik dixon ın oyunculuğu zaten eleştirilemez.o doğuştan bir kral gittiği her ligde sayı kralı olmuş şampiyonluklar yaşamış bir oyuncu.bu takıma kazanmayı bilen oyuncular lazım.lider oyuncular lazım liderliğide eleştirilemez eleştirilecek tek yönü savunma konusunda isteksiz olması ve yaşı olabilir ama onuda bu takıma getirerek vereceğimiz 25 dakika sürede bu takıma çok şey kazandıracaktır tabiki getirebiliosan jaka lakovici getir ama imkansız
quinton hosley alınırsa çok faydalı olur
3 numaraya delonte holland veya julius hodge çok iyi olur
rawle marshall düşünülebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...