Basketbol Takımımızın 2009-2010 Yapılandırılması

Re: Gelecek sezon küçülüyor muyuz?

Bu ilk defa olan bir şey değil, kulüp borç batağında her ne kadar inkar edilse de.. Bunların dışında zamanında avrupa kupalarına katılmama kararı alınarak bu uygulama yapılmıştı şubede... Uleb den davet gelmesine hatta para gelmesine rağmen..

3 senede sponsorluktan gelen parayı kullanmayı bilmeyip çarçur edenler, şimdide küçülmeyi layık görüyorlar ne yönetim ne yönetim.... Şaka gibi...

gençleşiyorsak iyi yerliler seçmeliyiz gelcek vadeden buluruz inşallah yabancılarda pektabi böyle olmalı hadi bakalım hayırlısı

Başlarım gençleşmesinede, küçülmesinede bu taraftar 20 yıldır şampiyonluk görememiş, adamlar neden bahsediyor.

Lütfen herkes şu başlığa yazsın tepkisini. belki kulaklarına gider yöneticilerinde anlarlar durumun mehametini.

daha ağır şeyler yazmak istiyorum, ama şimdilik bu kadarı yeterli.

Herkes yazsın arkadaşlar Galatasaray kimsenin tapulu malı değil.Galatasarayı kimse küçültemez.

Hangi gençlere yönelicez acaba? Altay, Teoman ve Alicana mı :)

Dalga gecer gibi toplantı olmuş. Biz bu işi yapamıyoruz deyin anlayalım. Seneye abiler el atarlar. Gençleşip küçülürüz rahat rahat. Oyuncakları da geri verilmiş olur.

Hadi hayırlı işler.

Sn Yiğit Şardan ben Üniverste takımındaki arkadaşlardan birkaçıyla görüştüm..gönüllü olarak oynamaya hazırlar ..hepside gencecik çocuklar işte..tam aradığınız gibi.....madem gözden çıkarttınız erkek basketbolunu merak etmeyn size maddi külfetleride olmaz...al işte mis gibi

Kimse Basketbolu gözden çıkaramaz Basketbolu gözden çıkaranı bizde gözden çıkarırız

Can Akan' Alıntı:
Kimse Basketbolu gözden çıkaramaz Basketbolu gözden çıkaranı bizde gözden çıkarırız

Aynen öyle.

senelerdir yeter şubeyi ortalık malı yaptığınız.

Fenerbahçe aldı başını gidiyor, biz hala yerimizde sayıyoruz. barca-real ile, pana-oly ile çatır çatır rekabet ediyor, ama bizim aklımızı fikrimizi futbol almış.

Zihniyet olarak zaten küçülmüşüz zaten,

ilk yenilgide efesin bütçesi bizim bilmem kaç katımız diye savunma yapan kişilerden farklı birşey beklememek lazım..

Keşke 10 yaşında olsaydımda o parasız pulsuz mütevazi kadroyla Şampiyon kulüpler kupasında fırtına gibi esen takımı veya spor sergideki mütevazi kadrosuyla Paşabahçeye ,efese,tofaşa,eczacıbaşına kök söktüren kadroyu görmeseydim!

gs altyapı değil üstyapı takımıdır.basket takımını küçülteceğiz diyenler kendilerini küçük düşürürler.isimler gidici kulüp kalıcıdır.kimse yapamayacağı şeyler söylemesin mahçup olur.amatör şubelerde millet aldı yürüdü biz küçülecekmişiz yok ya daha neler !

Demek yine bana hüsran Bana yine hasret var Yine bana esmer günler düştü eyvah!!!

valla parayla pulla alakası yok, geçen sene murat özyer ne kadarlık yabancılarla, bu senenin bütçesinin kaçta kaçıyla avrupada finalfour oynattı, rotasyon biraz daha geniş olsaydı ligde de ilerlerdi..

geleceğe yatırım yapıcaz derken, altyapıyı falan kastediyorsa, evet altyapı diye bişe yok bizde, olmadığı sürece de para harcamaya endeksli bi başarı anlayışımız olacak.. kendimize ait bir salon da şart..

eğer seneye düşük bir bütçeyle mücadele edeceksek, en azından transferi iyi planlayıp, teknik kadroyu şimdiden belirleyip, istikrarı yakalamalıyız.. türk oyuncular konusunda da elimizi biraz çabuk tutmalıyız..

Bunlar boş işler nerden bulcaz hakan demirel gibi bir guard nerden bulcaz semih-oğuz gibi pivot nerden bulcaz vidmar gibi yabancılar scout desen yok para desen yok vizyon desen yok nerdeyse takımda yerli yok yabancılar aynı tip , bu adam iyi dendimi alınıyor, insan bir baka takıma uyarmı orada adam varmı oradan önce şuraya ihtiyac varmı diye.

Berk Turanli' Alıntı:
valla parayla pulla alakası yok, geçen sene murat özyer ne kadarlık yabancılarla, bu senenin bütçesinin kaçta kaçıyla avrupada finalfour oynattı, rotasyon biraz daha geniş olsaydı ligde de ilerlerdi..
Şube yönetimi ve basketbolu tekeline almak isteyen ağabeyler sezon başından itibaren teknik kadroya destek verseydi, federasyon ve FIBA nezdinde lobi faaliyetlerini yabana atmasaydı şu anda çok daha farklı bir konumda olabilirdik.

Bazı arkadaşlara göre ütopik gelebilir ama belki de Yiğit Şardan dünkü basın toplantısında; Oyuncularımıza ve teknik kadromuza güveniyoruz, şampiyonluk hasretimizin bu sezon biteceğine inanıyoruz açıklamasını yapacaktı.

Basketbol şubesinde düşmana ihtiyacımız yok, içimizdekiler yetiyor bize...

Cevdet Abi,

Ne yazık ki hiçbir şey değişmez. Voleybolda basketbolda bayan takımlarımız küme düşerken, takımlar resmen sefalet çekerken,gerek kongre gerek taraftar bazında ne tepki verildi de, şimdi verilecek.

Gelecek yılla ilgili beklentilerimi her iki takımımız içinde düşük tutuyorum. İstediğimiz kadar bütçeye sahip olalım, şu ortamda böyle işbilmezlikle başarı gelmeyeceği ortada. Bari mücadele eden bir takım kurulsun da, hedefler yüksek olmasa da oynanan basketboldan keyif alalım. Play-off yarı finali oynarken, salona eşi dostu görmeye; evde oturmak yerine iyi bir sosyal aktivite olsun diye gitmeyiz en azından.