Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Yeni aday çıkmadığına göre konuya anketi ekledim.Ben oyumu listeleri gördükten sonra kullanacağım,yinede gönlüm Éşref beyden yana,önceki seçimde de öyleydi ama Burak Elmas'ın basketbolla ilgili vaatlerine inanmak istedim bu yüzden Éşref bey yerine Burak beyin kazanmasını istemiştim.Basketbol benim kırmızı çizgim,yatırım yapanı desteklerim,yapmayana ilk günden istifa derim,zaten er ya da geç giderler ama seçimle ama ibrasızlıkla

Başkan kim seçilirse seçilsin, önümüzdeki sezon için Torrent’e şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Takımla bir yaz kampı geçirsin, imkân varsa istediği 1-2 takviye yapılsın, o zaman daha sağlıklı değerlendirme şansımız doğar. Şu aşamada yolları ayırmak her açıdan aleyhimize olur. Basket takımlarına da sahip çıkan bir yönetim göreve gelsin lütfen. Oyuncuları elimizde tutamıyoruz daha. Ayıp!

Bu seçim malesef çok sönük geçecek gibi,listelerde beklenilen seviyede olmayacak gibi duruyor bu yüzden ben 3. bir adayın çıkmasını isterim,Turgay Kıran abimiz vardı her seçime giren bari o da aday olsa,hiç olmazsa seçim günü bir renk olur,herşeyden geçtim kongreden zevk alma derdindeyim ben artık : ))

Metin Öztürk'ün yeni listesi mayıs 2021 e göre çok geride. Nasuhi Sezgin, Emre Alkin ve Nihat Kırmızı gibi güçlü isimler yeni listede yok. Levent Nazifoğlu'nun futbol aklı olduğu liste bana da çok ümit vermedi...

Metin Öztürk'ün yeni listesi mayıs 2021 e göre çok geride. Nasuhi Sezgin, Emre Alkin ve Nihat Kırmızı gibi güçlü isimler yeni listede yok. Levent Nazifoğlu'nun futbol aklı olduğu liste bana da çok ümit vermedi...
Esref Hamamcioglu’nun listesinde de Cemal Ozgorkey ve Tuncer Hunca gibi maddi olarak cok guclu isimler yer almisti gecen secimde.Bu secimde ikisi de yok.

Mutlaka 3. aday çıkmalı,şu ortamda güçlü bir 3. aday seçimi kazanır.

Hatta dua ediyorum şu iki gün içinde sürpriz bir ismin çıkması için.Yoksa bu listelerle boşuna seçim yapmaya gerek yok,böyle olacaksa seçim ertelensin daha iyi,neler umduk ne bulduk,yok çatı aday,yok güçlü yönetim hepsi hayal oldu ..

Son düzenleme:
Yeni spor yasası sonrası eskiden çok rağbet gören kulüp yönetiminde bulunma isteği azalacaktır. Çünkü o dönemki zarardan kendileri mesul olacak. Haliyle bu da bu yöndeki atılımları zorlaştıracaktır.

@mehmethüroğlu'nun dediği 2 isim yoksa Eşref Bey de kan kaybetti demektir. Hatta Mete İkiz'in bile olmayacağı söyleniyor.

Şu haliyle muhtemelen 2023 Mayıs'ında da yeni seçim gözüküyor. İnşAllah kalan 2 günde güçlü başkan ve güçlü bir yönetim ortaya çıkar. Yoksa işimiz çok zor...

Seçim ilk cumartesi günü olabilir 23 nisanda sanki bana öyle olacak gibi geliyor 30 nisana kalmayabilir diye düşünüyorum hele çok aday olmadığını da düşünürsek