Jerry Johnson

Şimdi düşündüm de acaba acaba Evren ve JJ oyundayken topun kontrolü geçen seneden bu göreve aşina olan Evren'e verilse? Yani oyun kuruculuk görevi Evren'e verilip, JJ bitirici rolde oynasa bence iki oyuncunun verimi de artar.

Tutku Açık Twiter'a girmiş. nicki de Tutku_Acik şu ana kadar 16 mesaj yazmış. 3. mesajında Jerry'nin sakat olduğunu ama 2. maçta genede oynayacağını söylüyor. Hangi 2 maç? bizim maç sonrası en ağır lafları ettiğimiz. Dahası Oktay hoca'ya da laf ettiğimiz Banvit'e yenildiğimiz maç. Yani biraz aklı başında yorumlar yazın. Başınız göğe eriyor sanki buraya "JJ GS'ın oyuncusu değil" diyince. Ne kazancınız var arkadaşım JJ GS'ın oyuncusu değil demekle? Zırt pırt indir bindir JJ GS'ın oyuncusu değil. Rancik geçen seneki Rancik değil. Evren şut bile atamıyor (ki yenildiğimiz banvit maçında 5/7 şut isabeti ile oynamış bir adamdan bahsediyoruz) Andric zayıf!!!

Bunların, takımın finale, hatta şampiyonluğa giderken ne gibi bir yararı var? Şurda 3 hafta sıkamıyorsunuz bile dişinizi. Hey yavrum bee hepsi birer koç koç, basketbol dahileri. Saçınız bozuldu diye sokağa çıkmazsınız. Sakat sakat takım için oynayan adamlara gider yaparsınız. Hatta Evren başlığında sakatsa oynamasın kardeşim ayarını bile verdiniz. Şu güzel günleri bile zehir etmek için balıklama atlıyorsunuz sürece. Tanımadığım adamlar olsanız bunlar rakip takım taraftarı diyeceğim. Ama öyle de değilsiniz. GS'lı olduğunuzu yürekten GS'lı olduğunuzu biliyorum. Hadiyin hep beraber bağıralım "JJ bas git takımdan" diye. Hatta Yarı finalin (bence) son maçında koro halinde bağıralım. Benim sesimi zaten rahat duyarlar ben uFAK uFAK bağırayım JJ'ye Andrice akıllı ol diyeyim. Rancik'e de "are you player?" deme mi istermisiniz? Yeterki siz mutlu olun Büyük GS taraftarı. Gönderelim JJ'yi Alemin bir salağı Oktay hoca zaten.Koy Göksenini Melihi ohh mis gibi...

Tekrar söylüyorum. Zamanlama artık oyuncu eleştirmek içni uygun bir zaman değil. Aralık ocak hatta şubat ayında yapabilirdik bunalrı ama artık eldekilerle devam edeceğiz. 3 hafta sonra ise istediğimiz gibi Oktay Hoca'dan Tutku'ya herkesi "kendimizce" eleştirebiliriz. Gün birlik olma günü. Koy verin gitsin. Bu deveyi ya güdeceğiz ya güdeceğiz. Ya jerry ile güdeceğiz ya jerry ile güdeceğiz. Bunun lamı cimi yok. Sizden rica ediyorum herhangi bir oyuncumuz hakkında takımımız hakkında olumsuz konuşmalarımızı (varsa) sezon sonuna saklayın. İnanın hiç bişi kaybetmezsiniz. Sezon sonu JJ kötü oyuncu sezon içinde de ben demiştim derseniz ben evet demişti derim söz veriyorum. Şimdi lütfen takıma destek olun...

Tutku Açık Twiter'a girmiş. nicki de Tutku_Acik şu ana kadar 16 mesaj yazmış. 3. mesajında Jerry'nin sakat olduğunu ama 2. maçta genede oynayacağını söylüyor. Hangi 2 maç? bizim maç sonrası en ağır lafları ettiğimiz. Dahası Oktay hoca'ya da laf ettiğimiz Banvit'e yenildiğimiz maç. Yani biraz aklı başında yorumlar yazın. Başınız göğe eriyor sanki buraya "JJ GS'ın oyuncusu değil" diyince. Ne kazancınız var arkadaşım JJ GS'ın oyuncusu değil demekle? Zırt pırt indir bindir JJ GS'ın oyuncusu değil. Rancik geçen seneki Rancik değil. Evren şut bile atamıyor (ki yenildiğimiz banvit maçında 5/7 şut isabeti ile oynamış bir adamdan bahsediyoruz) Andric zayıf!!!

Bunların, takımın finale, hatta şampiyonluğa giderken ne gibi bir yararı var? Şurda 3 hafta sıkamıyorsunuz bile dişinizi. Hey yavrum bee hepsi birer koç koç, basketbol dahileri. Saçınız bozuldu diye sokağa çıkmazsınız. Sakat sakat takım için oynayan adamlara gider yaparsınız. Hatta Evren başlığında sakatsa oynamasın kardeşim ayarını bile verdiniz. Şu güzel günleri bile zehir etmek için balıklama atlıyorsunuz sürece. Tanımadığım adamlar olsanız bunlar rakip takım taraftarı diyeceğim. Ama öyle de değilsiniz. GS'lı olduğunuzu yürekten GS'lı olduğunuzu biliyorum. Hadiyin hep beraber bağıralım "JJ bas git takımdan" diye. Hatta Yarı finalin (bence) son maçında koro halinde bağıralım. Benim sesimi zaten rahat duyarlar ben uFAK uFAK bağırayım JJ'ye Andrice akıllı ol diyeyim. Rancik'e de "are you player?" deme mi istermisiniz? Yeterki siz mutlu olun Büyük GS taraftarı. Gönderelim JJ'yi Alemin bir salağı Oktay hoca zaten.Koy Göksenini Melihi ohh mis gibi...

Tekrar söylüyorum. Zamanlama artık oyuncu eleştirmek içni uygun bir zaman değil. Aralık ocak hatta şubat ayında yapabilirdik bunalrı ama artık eldekilerle devam edeceğiz. 3 hafta sonra ise istediğimiz gibi Oktay Hoca'dan Tutku'ya herkesi "kendimizce" eleştirebiliriz. Gün birlik olma günü. Koy verin gitsin. Bu deveyi ya güdeceğiz ya güdeceğiz. Ya jerry ile güdeceğiz ya jerry ile güdeceğiz. Bunun lamı cimi yok. Sizden rica ediyorum herhangi bir oyuncumuz hakkında takımımız hakkında olumsuz konuşmalarımızı (varsa) sezon sonuna saklayın. İnanın hiç bişi kaybetmezsiniz. Sezon sonu JJ kötü oyuncu sezon içinde de ben demiştim derseniz ben evet demişti derim söz veriyorum. Şimdi lütfen takıma destek olun...

Peki o zaman egolarını kim okşayacak ? :) Nasıl tatmin edecekler kendilerini ? :)

Altına imzamı attım. Yaş itibariyle ben bunları ancak içimden söyleyebilirdim, çok teşekkür ediyorum bizim gibi düşünenlerin duygularını dile getirdiğin için...

3. banvit maçinda çok iyidi, bi tek o maçta yaptigi yanlis topu bir kaç sefer çaldigimizda hizli hucuma çikmistik JJ ile adam topu potaya birakacak ama hiç bakmiyor kimse yokmus gibi turnikeye giriyor ve blok yiyor.. (bana çok amatorce geldi) Ama tabiki bu dedigim sadece bir eksi yonu, diger turlu bakarsak atis yuzdesi çok iyi, rakip savunmayi deliyor, oyun kuruyor..

Belki çok iyi bir oyuncu değil ama müthiş savaşıyor,özellikle son Banvit maçında..,

Umarım bugün de top kaybı yapmadan güzel bir maç çıkarır ve maçtan sonra tebriklerimizi alır..

başıma birşey gelmeyecekse ben artık jerry'i sevmeye başladım :)
onu hatalarıyla kabullenin gerçekten olay bambaşka oluyor :)

şaka bir yana jerry kötü bir oyuncu değil,sonuçta takımımızın bu seneki önemli parçalarından biri ve yerine geldiği rochestie'ye göre daha çok katkı veriyor. rochestie ile kaybettiğimiz estudiantes ve diğer maçları hatırlayın,oyun tıkandığı anda hep dışardan çember dövdük,jerry ile kaybettiğimiz maçlarda bile hücumda bir derinlik vardı,ayrıca estudiantes maçı benim içimde yaradır,onların drive-pass oyununda en önemli savunma tedbiri olan tepede geçilmeme konusunda rochestie paspas olmuştu. tabi ki hedefler büyüyor jerry çoğu maçta çok basit hatalar yapıyor,ben şahsen jerry'i destekliyorum. bu sene çıksın son maça kadar herşeyini versin (ki bu konuda tüm eleştirilere rağmen herşeyini verdiğini herkes biliyor) sezon sonu tekrar tartışırız,kendi pozisyonumuza göre jerry'nin yaptıklarını düşünüp.

Maçın en iyisi olmasına rağmen kimse bir şey yazmamış.Aklı başında oynayan Johnson'ın karşı takım için ne kadar büyük tehdit olduğunu gösterdi

jerry'nin maç sonu seyirci ile bütünleşmesi geldiğinden beri ilk defa olan birşeydi,şu oyununu final serisinde de oynasın herşey çok daha kolay olur.

JJ'in hiç bir performansı kimseyi şaşırtmamalı. Adam iki ucu keskin bıçak. Ancak bence asıl işi şimdi başlıyor. Oktay hoca nasıl bir eşleşme düşünüyor bilmiyorum ancak Ukic ile eşleşme ihtimali var Johnson'ın. Takımımızda da bence Ukic ile eşleşmeye en yatkın oyuncu. Göksenin, Evren ve Caner Ukic'e göre yavaş kalacaktır. Kağıt üzerinde Ukic'in karşısında durabilecek, Ukic'e geçilmeyecek isim bence Johnson. -Yine bence- Final serisinde savunma performansı hücum performansından daha önemli olacak. Allah utandırmasın.

Geldiğinden beri ilk defa taraftarla bütünleşti, armayı öptü, bu atmosferde oynamayı çok sevdi ve gitmek istemiyor sanırım :)

Final serisinde şimdiye kadar olduğu gibi rakibin 2 numarasıyla, yani Ömer Onan'la eşleşecek muhtemelen. Bekleyip görelim...

Armayı öptüğü anda bir anda kendisine ekstra bir sevgim belirdi. Yabancı oyunculardan böyle hareketler gelmesi gerçekten apayrı bir olay..

Fener serisinde ne yapar ne eder bilemem ama Banvit serisinde kötü başladığı ilk 2 maçtan sonra İpekçi'de güzel maçlar çıkardı. Özellikle bugünkü maçta muazzamdı. Umarım devamı gelir..

Genel olarak taraftarın aksine çok beğeniyorum. Özellikle bugun oynadığı macın önemini hatırladı ki asıl en büyük sorunu da buydu. Büyük potansiyel var ama aklını kullanamadığında etkili olamıyor, saçmalıyor. Neyse ki gün geçtikçe ustalarından birşeyler öğreniyor. Finalde de böyle oynarsa hem hucumda hem savunmada takımı 1 kademe yukarı çıkarır.

Biz onu bugün ki oyunu ile daha da kabul ediyoruz umarım eski Jerry olmaz ve hep basarılı olur.

Finalde bu oyununu sürdürürse bizim icin en büyük artı olur ayrıca maça kendini iyi hazırlamış kafa olarak . f.ülker serisindede aynısını bekliyoruz jerry reis