Mike Wilkinson

Re: Mike Wilkinson Galatasaray'da!

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Mustafa hazırlık maçlarında fena değildi oynadığı takımlarda da istatislikleri iyi biraz zaman vermek gerekir. Brian Boddicker'de ilk geldiğinde iyi değildi.
İMZA[/quote]
Ben kötü bişi demedim abi :)
Mustafa Kaya' Alıntı:
Mustafa beyaz Amerikalılar bizde genelde başarılı oldu taraftarın sevgilisi Koch, Birian Boddicker, Nick Jabınson
inş bu da başarılı olur abi .[/quote]

Gönderin gitsin,buda oyuncumu!
Kanım ısınmadı zaten,ne o saçlarını yana filan tarıyor...

Nedense bir yabancı gönderme lafı geçtiğinde ilk Wilkinsonın ismi zikrediliyor.

Ama su takımdan onu cıkarınca ribaund sayımız 10,toplam attığımız sayı 20 azalıyor.Hayret bişey doğrusu..

Gönderilirse tek kelimeyle saçmalık olur ,son zamanda performansı süper Ford gelcekse bile gitmemeli takımda kalmalı Wilkinson...

bunada yazın sahadaki aslan.....

24 sayı 15 ribaunt 1 asist 1 top çalma 1 blok...

son 4 resmi maçta toplam 94 sayı 30 ribaunt 6 top çalma 3 blok....

Wilkinson'dan inciler

Galatasaray'ın içinde bulunduğu durumu en iyi özetleyen isim ise Darüşşafaka Cooper Tires karşısında ortaya koyduğu performansla galibiyeti getiren Wilkinson oldu. Wilkinson'in maç sonunda yaptığı açıklamalar takımının durumunu özetledi. ''5 yıldır Amerika dışında oynuyorum ve kariyerimde şu ana kadar böylesine kenetlenmiş bir başka takım görmedim'' sözleriyle durumlarını anlattı. Wilkinson çalışmaktan başka bir şey düşünmediklerini de söylerken içinde bulundukları belirsizliğin kendilerini olumsuz etkilediğini kaydetti.

Basketdergisi.com

Adı duyulmamış abuk sabuk, TR ikinci lig ayarında bir oyuncu, zaten beyaz, hemen gönderilmeli :) :)
...............
Bir oyuncuyu ilk geldiği günlerde asmak, gönderilsin demek çok kolay...
Neyseki bu taraftarı dinleyen bir yönetim çıkmadı da, Mike takımda kaldı. Spekülasyonlara görede az daha gidiyordu. Hem sırtı dönük, hem yüzü dönük oynayabilen ve bu ligde Efes'in dahi kadrosunda görüp önemli dakikalar vereceği çok iyi bir oyuncu. Tıpkı Rancik gibi....

Mithat Duran' Alıntı:
Birisi mert uyguça haber versin,şimdi o bu transferede inanmaz !!! bunlar basketbol piyasasını biliyorlarsa bende kralım yazık yahu şimdi bu transferler istanbula gelsin,Mert'le beraber sabaha kadar takılırlar,ama bakın şimdiden söylüyorum karakoldan almam bir daha!!!

Eee ne diyorsunuz Mithat Abi, karakoldan mı aldınız yoksa omuzlara mı aldınız Wilkonsun'ı ?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":13w15epc]Birisi mert uyguça haber versin,şimdi o bu transferede inanmaz !!! bunlar basketbol piyasasını biliyorlarsa bende kralım yazık yahu şimdi bu transferler istanbula gelsin,Mert'le beraber sabaha kadar takılırlar,ama bakın şimdiden söylüyorum karakoldan almam bir daha!!!

Eee ne diyorsunuz Mithat Abi, karakoldan mı aldınız yoksa omuzlara mı aldınız Wilkonsun'ı ?[/quote:13w15epc]

Ya sevgili kardeşim,neyin hesabın yapıyorsun,geçen hafta tofaş,hafta içi,alba daha önce teramo maçlarında niye bu teklifle gelmedin.

Dağ fare doğurmuş,kalkıp onu bana satmaya kalıkışma,ben Eyüp abin değilim.

Daçka karşısında mükemmel oynaması benim için bir anlam ifade etmiyor,3 hafta önce Rançik 39 sayı attığı maç oldu.O zaman nerdeydi Wilkinson efendi.

Ligin en kötü takımına karşı çok iyi oynamış,bunu bana kıstas olarak sunman senin,basketbol bilgin hakkında beni derin şüphelere itti.

Karşıma daha sağlam donelerle gelmeni beklerdim.

basketbol bilgisizliğme vermenizi rica ediyorum

bu wilkinson ve rancik GS'da hangi pozisyonlar için transfer edildi?

Sühan Cem' Alıntı:
basketbol bilgisizliğme vermenizi rica ediyorum

bu wilkinson ve rancik GS'da hangi pozisyonlar için transfer edildi?

İkiside pota altı için transfer edildi.Yani uzun rotasyonu için,bunu niye sordun? çok merak ediyorum.