Taylor Rochestie

Re: 10 # Taylor Rochestie

Ali Demirci' Alıntı:
Bana play-out oynadığımız sene kadromuzda olan Nick Jacobson tarzı bir oyuncu sadece şut üzerine bu hali ile bırakın şut sokmayı takımı yönetmeye kabiliyetli birisi olarak gözükmedi...

Oktay koç başlamıştır umarım oyuncu aramaya, bizler son 2 maçta Taylor aradık mı? Varlığı ile yokluğu belli olmadı bile...
Jacobson çok temiz şutördü iyi de bir skorer sayılabilirdi ama savunması yok denebilcek düzeydeydi

casey jacobson'ı ilk new orleans'ta görmüştüm..
özellikle diplerden çok üçlük sokuyordu..
en son Almanya'da bir yerlerdeydi.

Emre Yüksel' Alıntı:
casey jacobson'ı ilk new orleans'ta görmüştüm..
özellikle diplerden çok üçlük sokuyordu..
en son Almanya'da bir yerlerdeydi.
Casey Jacobson çok iyi oyuncu ama bizim adamımız Nick Jacobsondu.

Şutlarının sorun olacağını sanmıyorum.Şu an girmese de topları düzgün gidiyor.Zamanla sayı da atacaktır.Şu an eleştiren pek çok kişi o zaman övecektir de kuşkusuz.ancak asıl sorun,2'ye 1'leri böyle harcayamaya devam edip etmeyeceği.Oyun kurucunun bu derece bencili takımına zarar verir.Olumlu ya da olumsuz değişimi takımı oynatma kriterine göre değişecek benim için.

Sutları zamanla girer hiç sorun değil, hucumdaki tercih yanlışları belki zamanla duzelir ama savunmadaki birebirde geçilme sorunu devam eder, buna yapabilecek birşey yok.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":1f4y039m]Jacopson gibi temiz şutu olan oyuncu mu vardı ya :)

Onda ki bilek yumuşaklığını ben daha kimsede görmedim :) Penetre özürlüydü ama Boddciker & Jacapson ey gidi seneler...[/quote:1f4y039m]

Sen lloyd DANİELS izlememiştin dimi sevgili Burak :)

Kritik anlarda kritik üçlükler attı.Ben kendisine zaman tanınmasından yanayım.

Oyun tarzi Lyn Greer'a benziyor. ama bence ondan daha potansiyelli. müthis bir skor potansiyeli var. her oyuncu ayni olacak diye bir sey yok. Tutku oyunu kontrol eder, Taylor da gerektigi zaman skor üretir. basindan beri begeniyordum ve hala umutluyum bu oyuncudan.

Taylor'ı istemeyenler ortaya çıksın :)

Hep mi böyle olur yahu, her sene oyuncular taraftara kapak yapa yapa sıkıldılar artık.

Taylor bugün şutu dışında diğer eleştirilere yanıt veremedi bence.

Bugün Berent ve Hakan karsısında performansı muazzamdı ama gecen hafta Chatman karsısında gördük. Ligin iyi guardları karsısında izlemek lazım. Bugünkü maç oldukça aldatıcı.

Bu arada şunu da belirteyim maçı kazandıran isim Taylor'dı, zaten diğer sayfalarda da belirttim, ben genel özellikleri itibariyle yazdım.