Taylor Rochestie

Re: 10 # Taylor Rochestie

Yer yuzunde o kadar cok PG izleme firsati buldum.Hakan Koseoglundan,Willie Solomonlara,J.R Holdenlardan Can Akinlara..Ama Taylor kadar berbat bir PG gormedi.Son derece berbat! Alt yapidan gelecek vaaeden bir oyuncuyu oynat,Taylor'dan daha iyi sonuclar verir.

Taylor'la da Eurocup'ta bir ust turu gormek mucize!

Burak Barut' Alıntı:
Bu adamın Eurochallenge'da MVP olması tesadüf mü peki Emir Bey ?

Eurochallange cup! :) Hollanda,Belcika,Avusturya,Isvicre 2. 3. lerinin oynadigi,Yunanistan,Italya gibi ulkelerinde 8. 10. siradaki artik o yıl kim sansa averajla 7. 8. olmussa onlarin katildigi kupa..

Diyorum ya..Hakan Koseoglu,Cevher Ozer,Hakan Demirel,Engin Atsur'u bu kupada oynatsan MVP adaylarindan biri olmasi muhtemel!

Her sene takımlarımız bu kupada oynuyor Emir Bey. Ne kupa var, ne de MVP.

Not: Taylor'ı savunmuyorum ama abartmayın.

Kerem Seçer' Alıntı:
Marshall'dan da mı kötü :)

Diyorum ya..Duz oyuncu...Ozelliksiz..Bu tarz oyunculardan Avrupada yuzler,USA'de binlerce var..

Hani mesela Taylor Bornova Belediyesinde oynasa eminimki oradada efektif sonuclar veremez...

Kerem Seçer' Alıntı:
Her sene takımlarımız bu kupada oynuyor Emir Bey. Ne kupa var, ne de MVP.

Not: Taylor'ı savunmuyorum ama abartmayın.

Benim icin kisisel olarak Kerem bey dusuncem bu kupayi Turkiye'den orta halli bir yatirimla kazanabilecek Banvit,Karsiyaka,Telekom ve katilsaydik Biz kesin kazanirdik diye dusunuyorum bu zorluk derecesi cok dusuk olan bu kupaya.

Avrupada benim icin gercek anlamda basketbol devler arenasi euroleauge ve eurocup'un ilerleyen turlarinda yasanan mucadeledir.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Burak Barut":16xoz2ml]Bu adamın Eurochallenge'da MVP olması tesadüf mü peki Emir Bey ?

Eurochallange cup! :) Hollanda,Belcika,Avusturya,Isvicre 2. 3. lerinin oynadigi,Yunanistan,Italya gibi ulkelerinde 8. 10. siradaki artik o yıl kim sansa averajla 7. 8. olmussa onlarin katildigi kupa..

Diyorum ya..Hakan Koseoglu,Cevher Ozer,Hakan Demirel,Engin Atsur'u bu kupada oynatsan MVP adaylarindan biri olmasi muhtemel![/quote:16xoz2ml]

Her sene oyuncularımız için sezon başı böyle üslupsuz laflar edilir. Sezon başlayınca da laflar yenir bişi denmez. "Ben böyle düşündüm böyle dedim zamanında" diyen kimse olmaz. Tipik türk mantığı bir maçta adam asıp bir maçta adamları kral ediyorsunuz. Bir durun bakalım. O zaman Taylor yerine Oktay hocaya laf diyeceksiniz. Bu adamı GS'a getiren kendisi. Bizim yönetim Taylor mu bilir Rochestie mi bilir?

Büyük oyuncusun Taylor ..!!!

Umarım bizi Lig başladığında yanıltırsın ve bu söylediğimiz sözleri yutarız.

Her sene oyuncularımız için sezon başı böyle üslupsuz laflar edilir. Sezon başlayınca da laflar yenir bişi denmez. "Ben böyle düşündüm böyle dedim zamanında" diyen kimse olmaz. Tipik türk mantığı bir maçta adam asıp bir maçta adamları kral ediyorsunuz. Bir durun bakalım. O zaman Taylor yerine Oktay hocaya laf diyeceksiniz. Bu adamı GS'a getiren kendisi. Bizim yönetim Taylor mu bilir Rochestie mi bilir?[/quote]

Oktay Mahmudi ile alakasi yok olayın.Adama verdikler butce belli..Paramiz olduda sanki Willie Solomon, J.R Holden , Jasikevicius gibi isimleri almadık.

Insallah yaniliriz diyecegim ama ben ihtimal vermiyorum pek.Tutku 25-30 dak sure almalı acilen!

Su an mevcut kadroyu guclendirme adına eski sayfalarda yapmış olduğum teklifi yapıyorum ve Hakan Koseoglunu bir 4-5 oynayabilen sert bir yabancı ile transfer edilmesini umuyorum..

PG mevkiini deneyimli Taylordan daha iyi bir oyuncu ile takviye etmemiz sart!

Geçen sene Darius'un başladığı gibi başladı sezona.

Şutları girmiyor, potanın içinden çıkıyor adeta, tercihleri hep hatalı. Ama şutları girmeye başlayınca, o özgüveni sağlayınca, çok iyi işler çıkaracağına inanıyorum.

Her sene aynı senaryo. Oyuncu gelir, 2 maç kötü oynar, yerden yere sokulur, daha sonra açılır, takımı sürükler, tüm sözlerimi geri alıyorum, büyüksün, bizimle kal denir.

Taraftar olarak bakışımız ne zaman değişecek bu tip konulara? Sabırlı olmayı ne zaman öğrenebiliriz? Belki de haketmiyoruzdur şampiyonluğu...

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Geçen sene Darius'un başladığı gibi başladı sezona.

Şutları girmiyor, potanın içinden çıkıyor adeta, tercihleri hep hatalı. Ama şutları girmeye başlayınca, o özgüveni sağlayınca, çok iyi işler çıkaracağına inanıyorum.

Her sene aynı senaryo. Oyuncu gelir, 2 maç kötü oynar, yerden yere sokulur, daha sonra açılır, takımı sürükler, tüm sözlerimi geri alıyorum, büyüksün, bizimle kal denir.

Taraftar olarak bakışımız ne zaman değişecek bu tip konulara? Sabırlı olmayı ne zaman öğrenebiliriz? Belki de haketmiyoruzdur şampiyonluğu...
inşallah dediğin gibi olur.

Kimi adamlar forumun huzurunu bozmaktan başka bir işe yaramıyorken niye hala buradalar diye sorsam ayıp olur mu? Adam süresiz uzaklaştırılıyor, sonra ne hikmetse geri dönüyor; yine ahmaklık ediyor yine uzaklaştırılıyor yine dönüyor yine denyo-dangalak şeyler yazıyor kafamızı bozuyor onun yüzünden kimi üyeler ceza alıyor yine gönderiliyor yine geri dönüyor.

Vallahi akıl sır erdiremiyorum bu işlere. Anlayabilen bir zahmet bana da anlatsın. Yeter ama...

Şut girer girmez.Tercihler eyvah dedirtti yalnız.Sürpriz sonucun baş aktörü bugün.Umarım bir daha böyle şeyler olmaz.

Bende bi türlü ısınamadım ama sezon başıdır takıma alışamamıştır diyip geçiyorum ama çok zayıf kalıyor büyük maçlarda..