Taylor Rochestie

Re: 10 # Taylor Rochestie

Şube ile çok içli dışlıyız yok mu bir fısıltı ya da duyum gönderileceğine dair ?

Oktay koç'un kiyasına aykırı sadece şutu ile oynayan oyuncular...

Çok istekli ve mücadeleci bir oyuncu. Gönderme yorumları için henüz çok erken. Oktay Hoca'nın sözünü dinlerse iş yapar.

Doruk Gölbaşı' Alıntı:
Çok istekli ve mücadeleci bir oyuncu. Gönderme yorumları için henüz çok erken. Oktay Hoca'nın sözünü dinlerse iş yapar.

Aynı oyuncudan mı söz ediyoruz? Burası Taylor topiği :)

Tabiiki sizin gözlemleriniz farklı olabilir ama oyuncunun kendi yetenekleri ve oyun becerileri orta da iken söz dinleme ile ben bize yeteceğine inanmıyorum. Söz dinlemekteki kastınız Domercant gibi oyuncular ise onlar gerçekten ''komple'' oyunculardı sadece egolarını dizginlemesi öğretildi ortaya üst düzey bir oyuncu çıktı.

Taylor sadece şut ile varlık gösterebilen bir oyuncu savunma, liderlik, doğru tercih, insiyatif alma gibi vasıflardan uzak böyle olunca da fazlasıyla sırıtıyor parkede...

bu kadar çok dayandık bence ...gönderilmsede artık bir guard alınıp ...6.yabancı alınıp taylor tribünde beklemeli ...güç olarak daha aşağıdaki maçlarda oynar arasıra

Ali Demirci' Alıntı:
[quote="Doruk Gölbaşı":1t31metg]Çok istekli ve mücadeleci bir oyuncu. Gönderme yorumları için henüz çok erken. Oktay Hoca'nın sözünü dinlerse iş yapar.

Aynı oyuncudan mı söz ediyoruz? Burası Taylor topiği :)

Tabiiki sizin gözlemleriniz farklı olabilir ama oyuncunun kendi yetenekleri ve oyun becerileri orta da iken söz dinleme ile ben bize yeteceğine inanmıyorum. Söz dinlemekteki kastınız Domercant gibi oyuncular ise onlar gerçekten ''komple'' oyunculardı sadece egolarını dizginlemesi öğretildi ortaya üst düzey bir oyuncu çıktı.

Taylor sadece şut ile varlık gösterebilen bir oyuncu savunma, liderlik, doğru tercih, insiyatif alma gibi vasıflardan uzak böyle olunca da fazlasıyla sırıtıyor parkede...[/quote:1t31metg]

İş yapar diye düşünsemde Efes Pilsen maçı gösterdiki yanılmışım. Haklısınız...

Oktay hoca'nın bundan öncede tercih hataları olmuştu,olacaktırda...Sonuçta o da insan...Hatadan dönmek önemli olan...Taylor açık bir tercih hatası...Yok işte bizim kalibremizde bir oyun kurucu değil...

Ben yabanci oyun kurucumuzun ilk 5'te baslayacak ve Tutku'yu yedek birakacak düzeyde olmasini beklerdim. Yani yari final ve ötesini hedefliyorsak mutlaka macin kader anlarinda takimi tek basina sirtlayabilecek, yeri geldiginde NBA mesafesinden ve el üstünden 3 sayiyi sokabilecek düzeyde bir oyuncu bulmamiz lazim.

Jenkins'i de Oktay hoca getirmişti gerçi Jenkins'i getiren oktay Hoca D-WAS'ı istemedi D-WAS'da Jenkins gibi bazen gözü kapalı dalıyor içeri ama Jenkins'e göre daha kuvvetli ve kalın olduğu için onun gibi dağılmıyor temas karşısında.

evren oyun kurucu oynuyo bu maçın belli zamanlarında acaba bir işaret olabilirmi taylor un gidişiyle ilgili

Serkan Angün' Alıntı:
[quote="Gökhan Ay":1v9mgvqf]evren oyun kurucu oynuyo bu maçın belli zamanlarında acaba bir işaret olabilirmi taylor un gidişiyle ilgili
Bir an önce gitsede kurtulsak basketbol un mustafa sarp ından.[/quote:1v9mgvqf]

Aynı şey değil bence. Mustafa Sarp'ta art niyet arıyorum ben. Taylor bizim takım kimyamıza uymadı belki de. Zaten Hoca da iyi olmadığını düşündüğünden (sanırım, eğer bir sakatlığı yoksa) ikinci yarı görev vermedi

Yapmayın yahu!

Yetersiz olmak vs. başka bir şeydir takımı satmak, bilinçli oynamamak, mücadeleden kaçmak farklı bir şey.