Taylor Rochestie

Re: 10 # Taylor Rochestie

8 dakika sure aldi sadece, yanilmiyorsam 2. ceyrek cikti oyundan ve birdaha girmedi. Eger sakatligi yoksa, gidici oldugu belli oldu. Tutku'nun sadece 3 sayi ile oynadigi macta oynatilmadi.

Sühan abi ve Onur abi taylor ın maç satmadıgını veya takımı sabote ettiğini bende zaten düşünmüyorum ve öyle bir şeyde yazmadım zaten,benim kıyaslama nedenim mustafa sarp ın futbol takımında ne kadar faydasız ise taylor ında basketbol takımında o kadar faydasız olduğunu düşündüğüm için böyle bir kıyaslama yaptım

taylora faceden mesaj atsak mı acaba :) kırıcı olmıcak sekılde hanı yetersız gozukuyosun.su an ıcın performansın ıyı degıl acılen kendını toparla takımdan ayrılabılırsın falan

Alpaslan Koç' Alıntı:
taylora faceden mesaj atsak mı acaba :) kırıcı olmıcak sekılde hanı yetersız gozukuyosun.su an ıcın performansın ıyı degıl acılen kendını toparla takımdan ayrılabılırsın falan

Aklınızdan bile geçirmeyin, Fenerli taraftarların Are u big player demesinden farklı bir hareket olmaz bu . . .

Alpaslan Koç' Alıntı:
Daha fazlası gidiyor ona Alpaslan.

taylor'ı beğenmeyebilirsiniz ,bende beğenmiyorum fakat şuan galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu ve siz onun moralini bozacak şeyler söylüyorsunuz ve burda galatasaray taraftarıyım diye yazıyorsunuz.

Bir şey dğeil bu basketbolu bilen (!) taraftara Taylor bir hücum oyunu sorsa apışıp kalacak. Ukalalık için bile biraz bilgi sahibi olması gerekir insanın. en azından 10 yıldır akltif basketbol oynayan bir adama kötü oynadığını söylemenin manası ne? Sanki Taylor şu anda verimsiz olup olmadığının farkında değilmidir? Sanırsın ki taylor çıkmış face'de twitter'da bugün oyunun kralını oynadım dmeiş.

Oyuncualrımızın sosyal iletişim araçalrını kullanması çok hoşuma gidiyor ama Taylor'a ve İnsua'ya denilenlerden sonra harbiden dumura uğramış durumdayım.

Sühan Cem' Alıntı:
Bir şey dğeil bu basketbolu bilen (!) taraftara Taylor bir hücum oyunu sorsa apışıp kalacak. Ukalalık için bile biraz bilgi sahibi olması gerekir insanın. en azından 10 yıldır akltif basketbol oynayan bir adama kötü oynadığını söylemenin manası ne? Sanki Taylor şu anda verimsiz olup olmadığının farkında değilmidir? Sanırsın ki taylor çıkmış face'de twitter'da bugün oyunun kralını oynadım dmeiş.

Oyuncualrımızın sosyal iletişim araçalrını kullanması çok hoşuma gidiyor ama Taylor'a ve İnsua'ya denilenlerden sonra harbiden dumura uğramış durumdayım.
Kesinlikle katlmakla beraber şu koyu kısıma bittim.
Gerçekten harika bir söz olmuş bu :)

fikir beyan ediyoruz ama burda herseyın dogrusunu zaten 1-2 kişi biliyor.onerı sunduk sadece neyse superclasico basladı

Alpaslan Koç' Alıntı:
fikir beyan ediyoruz ama burda herseyın dogrusunu zaten 1-2 kişi biliyor.onerı sunduk sadece neyse superclasico basladı

Alpaslan seni kastetmedim ben. Zaten seni kastetsem senden alıntı yapardım. Eren, face den daha kötüleri gidiyor dediği için yazdım bunları.

Taylor'a face uzerinden mesaj atilacak ise, sadece merak ettigim konu, sakatlanip,sakatlanmamasi. Diger bir husus ise Taylor'e face uzerinden kufur eden zavalidir. Elestirmek en dogal hakkin. Ancak kufur etmekte neyin nesidir.

Taylor'a, face üzerinden olumsuz bir mesaj atmak bir taraftara yakışırmı?

Tamam beğennmiyoruz herkes hemfikir ama biz Galatasaray taraftarıyız.Taylor'ı SARPLA kıyaslıyanlar ise,taylor takımı satmıyor,oldukça istekli ve iyi oynadığında mutlu olduğu yüzünden çok rahat gözüküyor..

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Taylor'a, face üzerinden olumsuz bir mesaj atmak bir taraftara yakışırmı?

Aslinda dogru..Oyunculara kimsenin bir sey soylememesi gerekir.Adamin kapasitesi bu ne yapsin..3.sinif iste,yapacaklari bu kadar..Bu takima bu oyunculari layik gorenlere 3-5 laf sokmak lazim onlarda bu zor gunlerde Thailand'larda SPA salonlarinda gezen Adnan Polat ve kankalari..!

Geldiğinde iki videosunu izleyip, istatistiklerine bakıp, süper adammış arkadaş diyenler, Facebook'una ekleyip, ''Welcome'', ''Istanbul is beautiful city'', ''Galatasaray is greatest team'', yazan topluluk ile Taylor'a küfür eden topluluk aynıdır. Bazen bu sanal işleri fazla abartıyoruz, işin cılkını çıkartıyoruz. Daha düne kadar facebook'unu ekleyip peşinden koştukları adamın, bugün hakaret mesajları ile yollamaya çalışıyorlar. Hiçbir şekilde ayarımız yok...

Valla ben ilk geldiginde de bu foruma,cevremde herkese yazdim,soyledim.Bu adamdan bir sey olmaz diye..Oyuncu zaten ilk bakista kalitesini anlarsin..Bir oyuncu ilk maci ile birlikte nasil bir kalite oldugunu zaten kendisi verir.

Ornegin Willie Solomon'u Efes'te ilk macinda izlerken demistim bu adam gercek yildiz adam,hem suratindan,hem oyununan anliyorsun..Bu adam is yapar diyorsun..Ayni sekilde eskilerden David Rivers,Marcus Brown vs...

Bir oyuncunun kalitesi bir macla bile anlasilir..Ya bundan bir sey olur dersin ya da olmaz..Rochestie dediler,bir macini izledim,tamam 100 sayi 100 asist de yapsa bir sey olmaz bu adamdan noktami koydum.

Olmuyor ya bu adam, olmuyor yani. Bizim bu adamı kaldıracak rotasyonumuz yok. Acilen istikrarlı bir point guard lazım bize.

ben hala arkasindayim. skorer yönü güclü bir guard. bence sezon icerisinde yine ihtiyacimiz olacak. oyun kurucu sorunumuz oldugunu düsünmüyorum.