TTNet Asırlık Çınarlar Kupası

İsmet Bademin yanındaki yorumcu ismini hatırlamıyorum bu avery sevmedim dedi.Türkiyede iş yapmaz gibisinden şeyler söyledi.İsmet badem dee brown gelince o da düzelir dedi.Geçen 15 sayı atmış yanındaki guardlar iyidir gibisinden bi muhabbet döndü.Ama bu Avery böyle tek olsaydı tek kelimeyle ayvayı yemiştik :? :?

Pota altından Hüseyin ve Gaines iyi bir şekilde sayı üretebiliyor ama dışardan şut atabilen hiçkimse yok sanırsam asıl sorunda orda ayrıca savunma son derece yetersiz

Hüseyin ve Erdem haricindeki tüm yerlilerimiz çok kötü durumdalar bunada acil bir çözüm bulmak gerekiyor

takim gercekten asiri derecede kötü. Murat Özyer ne yapmak istiyor anlamiyorum ama su haliyle takim ligin cogu takimina yenilir. gecen seneki gibi siradan takimlar kalmadi artik.

Dışardan sayı namına bişey üretemiyoruz.Buna bir çözüm bulunmalı.3lük çizgisinin gerisi sanki trafiğe kapalı alan gibi.Ama Gaines ve Hüseyin Beşok en hazır isimler gibi gözüküyor yanılıyormuyum??
Ve ben ikisinin performansınıda beyendim.

maç gerçekten sıkıcı buna sözüm yok.Takım zaman zaman ritim buluyor gibi oluyor ama savunmada bir türlü hiç randıman veremiyoruz bu sebeple 2 maçtır sıkıntı yaşıyoruz.
Avery şu ana kadar gerçekten hayal kırıklığı yarattı fakat bunu Murat Hoca'da görüyor olmalı eğer geçek oyunu buysa elbet gönderir ama eğer göndermezse demekki bu oyuncu şu anda mevkisinden dolayı randıman veremiyor.
Niceviç tam bizim aradağımız tarz bir adam içerisi için keşke onun gibisini bulup getirebilsek.
Ayrıca şunu belirtiyim takım yeni katılanlardan dolayı bazı şeylerin değişeceğinin farkında ve bu yüzden turnuvanın artık hazırlık maçı fonksyonu kalmadı ve bunun farkındalar Uğur'un dediği ruhsuzluk buradan geliyor.

zdravey
arkadaslar hala murat hocanın bu takıma yakısmadıgını dusunuyorum aranıza yenı katıldım ama herzaman yorumlarınızı okuyordum genelde herkes murat hocanın iyi vee bıseyler yapabılcegını dusunuo ama ben gecen seneden berı hıc beyenmıyorum kendısını hıc oyuncularda bulmuyorum yanı

hasan cıftlık' Alıntı:
zdravey
arkadaslar hala murat hocanın bu takıma yakısmadıgını dusunuyorum aranıza yenı katıldım ama herzaman yorumlarınızı okuyordum genelde herkes murat hocanın iyi vee bıseyler yapabılcegını dusunuo ama ben gecen seneden berı hıc beyenmıyorum kendısını hıc oyuncularda bulmuyorum yanı

Murat Hocanın neyini görüyosunuz??Bazı arkadaşlar tamamen anti-Murat Özyer oluşturmuş sanki.Yada bana öyle geliyo.Geçen sene 4.yapmış senelerdir Basketbol takımıyla küs olan Galatasaray taraftarını basketbolla barıştırmış,Ahmet Cömertteki o müthiş atmosferin oynattığı basketbolla o hale gelmesini sağlamış bir Coach hakkında bu yorumları yanlış buluyorum.

Ama şuna kesin gözüyle bakmalıyız.Willam Avery kendine pozisyonunu yaratamıyor..
Ama Dee Brown gelince tam randıman sağlarlar.Yoksa bu takımda kalmasınının bir manası yokç

tamam gecen sene takımı 4. yaptı bekı takımın oyunundan memnunmusun ben hıc memnun deılım.antı-murat ozyer olusturmaya calısmıyorum sadece ben hala bu takımı kaldırabılecek kapasıtede gormuyorum bu benım kendı gorusum ulkerde sadece bu sampıyonluk kazandı dıye bu takımın basına gecmesını anlayamıyorum

walla bılmıyorumda bu takıma kesınlıkle 1 yabancı daha sart yoksa dee brownla cozulcek bır ıs degıl skor opsiyonu yuksek bır oyuncu almayızz

hala daha bekliyorum belki bir yerden bir umut ışığı görürüm diye. Umarım takım düzelir ve o bzizi biz yapan ruh ile oynarız. Savunma yaparız, şut atarız vs... Türkiye Kupasında bakalım nasıl bir takım izleyeceğiz. Bir tek Dee ve olsaı yeni transfer bu tabloyu değitirebilcek mi? Off karamsar olmak istemiyorum ama içim sıkılıyor takımı böyle görünce çok kötü oluyorum. Hazırlık maçı diyip geçmeye çalışıyorum ama... Umarım biran önce kendilerine gelirler Murat Hoca'da kendisini gösterir oynatmak istediği basketbolun hiç değilse ışığını görürüz...

Re:

hasan cıftlık' Alıntı:
tamam gecen sene takımı 4. yaptı bekı takımın oyunundan memnunmusun ben hıc memnun deılım.antı-murat ozyer olusturmaya calısmıyorum sadece ben hala bu takımı kaldırabılecek kapasıtede gormuyorum bu benım kendı gorusum ulkerde sadece bu sampıyonluk kazandı dıye bu takımın basına gecmesını anlayamıyorum

Ya tamamda geçen seneki oynattığı oyunu ve aldığı 4.lük bana göre alkışlamaya değerdi.Çoğunluğunda Murat Özyere karşı olduğunu düşünmüyorum.
Bu seneki oyuna gelirsekte bu bir hazırlık maçı.2tane yabancının eksik olduğunu,guardsız takımın kaptanı olmayan gemiye benzediğini,dee brown gelince playmaker sorununu çözüceğimizi devamlı söylüyoruz.Takımın kimyasının tamamen oluşması için kadronun tamamlanması gerekiyor.Geçen seneden daha iyi bir bütçe var ve ona göre daha tecrübeli daha pahalı oyuncular alınıyo.Bizim bir an önce oyuncuların gelmesiyle sistemi oturtmamız lazım.

Şu anda en kritik pozisyonlarındaki adamlar yok, bu yüzden H.Beşok ve Gaines dışındaki mevcutlar da kendi pozisyonlarında oynamıyor. Ben takıma biraz fazla yüklenildiğini düşünüyorum açıkçası.

Gaines ve olası 3 numara transferinden sonra değerlendirmek lazım oyunu.

Bireysel olarak alkışlayabileceğim isim kesinlikle H.Beşok, eleştireceğim kişi ise Gaines. Gaines bence pozisyonunun gerektirdiği niteliklere tam olarak sahip bir oyuncu değil. Umarım yanılıyorumdur...

ARKADASLAR MACI ANLATAN SPİKER DEE BROWN DISINDA 1 YABANCI DAHA TRANSFER EDECEĞİMİZİ SÖYLEDİ . İSMİNİ SÖYLEMEDİ AMA YAKIN Bİ ZAMANDA ACIKLANABİLİRMİS

Umarım beklediğimiz gibi bir oyuncu olur bu kişi. Ama tek kişi ile bu sorunları ne kadar çözebiliriz. Alacağımızın adamın kesinlikle istikrarlı bir şutu olması lazım...